Tēma: Ventspils lidosta

 • No Ventspils lidlauka uz Rīgu nogādā donora sirdi 2

  Valsts robežsardzes Aviācijas un speciālo operāciju pārvaldes dispečers 15. martā saņēma lūgumu no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par atbalsta sniegšanu donora orgānu transportācijai. Valsts robežsardzes helikopters no Ventspils lidlauka uz Rīgu nogādāja donora sirdi.

 • Lidlaukā mācās jaunie piloti 6

  Ventspils lidlaukā aktīvu darbību - mācību lidojumus - turpina airBaltic pilotu akadēmija un tās studenti. Lai mazāk traucētu iedzīvotāju naktsmieru, šogad mācību lidojumu veikšana diennakts tumšajā laikā uzsākta ātrāk kā citus gadus.

 • Dragreiss Latvijā atgriežas ar grandiozu Festivālu Ventspilī 3

  Ar Ventspils pilsētas domes un Ventspils kultūras centra atbalstu Ventspils lidostas teritorijā pulcēsies jaudīgākās dragreisa automašīnas. Ar rekordlielu dalībnieku skaitu no dažādām valstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas, Ventspils pilsētas svētku ietvaros, 5. un 6. augustā, norisināsies Dragreisa Festivāls.

 • Lidlaukā atsāksies nakts mācību lidojumi 0

  SIA "Ventspils lidosta" informē, ka no šī gada 22. maija Ventspils lidlaukā atsāksies nakts mācību lidojumu (provizoriski, pirmdienu, trešdienu un piektdienu diennakts tumšajā laikā), kurus veiks airBaltic Pilotu akadēmija.

 • Ventspils debesīs mācās piloti 5

  Ja paraugās Ventspils debesīs, var manīt, kā aktīvi trenējas lidsabiedrības airBaltic pilotu akadēmijas kursanti, vācot nepieciešamās lidojuma stundas. Topošo pilotu mācību lidojumi diennakts gaišajā un tumšajā laikā patlaban aizpilda Ventspils lidostas darba ikdienu.

 • Lidostā notiks pilotu mācības 2

  Ventspils lidosta informē, ka no 1. jūnija Ventspils lidlaukā vairākas reizes nedēļā airBaltic Pilotu akadēmija plāno veikt mācību lidojumus. Paredzams, ka lidojumi notiks pirmdienās, trešdienās un piektdienās gan dienā, gan naktī.

 • Piešķir finansējumu arī Ventspils lidostai 0

  Rīgas, Liepājas un Ventspils lidostām piešķirs kopā 82 418 eiro aviācijas drošības pasākumu veikšanai, otrdien sēdē nolēma Ministru kabinets (MK).

 • Lidlaukā mācīs droši braukt ziemā 7

  Šonedēļ pirmo reizi Ventspils lidlaukā Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) organizēs bezmaksas ziemas braukšanas konsultācijas, informēja CSDD sabiedrisko attiecību speciālists Rolands Rumba.

 • Ventspils lidostai piešķirs 90 000 eiro 2

  Lai nodrošinātu armijas un robežsardzes helikopteru iespējas glābt nelaimē nokļuvušus cilvēkus valdība atbalstīja kopumā 90 000 eiro piešķiršanu Ventspils lidostai.