Tēma: Automašīnas

 • Pārventā pārdurts desmitiem riepu 10

  Pārventā nezināmi huligāni pamatīgu skādi nodarījuši vismaz 40 automašīnu īpašniekiem – viņu spēkratiem naktī sadurtas riepas.

 • Aicina izpētīt novadu orientēšanās pasākumā 2

  Ventspils novada kultūras un tautas namu vadītāji aicina no 5. līdz 7. martam visus interesentus piedalīties Auto Foto Orientēšanās pasākumā "Ventas kreisais krasts 2021" un dodies aizraujošā, izzinošā ceļojumā.

 • Aiztur iespējamo automašīnas zagli 0

  10. februārī plkst. 15.30 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Lielajā laukumā, pie koncertzāles ''Latvija'' no neaizslēgtas automašīnas Mercedes-Benz salona nozagtas aizdedzes atslēgas.

 • Automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām 10

  No šodienas līdz 2021. gada 1. martam visiem automobiļiem vai autobusiem, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos, informēja Valsts policijā.

 • Šogad avārijās bojā gājuši 104 cilvēki 12

  Latvijā šogad līdz 15. oktobrim satiksmes negadījumos bojā gājuši 104 satiksmes dalībnieki, kas ir pieciem cilvēkiem vairāk nekā pērn šajā laikā.

 • Ieviesīs vieglo automašīnu reģistrācijas nodokli 7

  Ar mērķi novērst vecu un videi nedraudzīgu vieglo automašīnu reģistrēšanu Latvijā, no 2021. gada 1. janvāra plānots ieviest vieglo automobiļu reģistrācijas nodokli, paredz trešdien Ministru kabinetā (MK) atbalstītie grozījumi Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likumā.

 • Cieš negadījumā 2,42 promiļu reibumā 14

  12.jūlijā ap pulksten 16.15 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspils novadā, Vārves pagastā ir noticis ceļu satiksmes negadījums.

 • Uzsāk kriminālprocesu par automašīnas zādzību 3

  7. jūlijā ap plkst. 11 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika saņemta informācija par to, ka neilgi pēc pusnakts Ventspilī, Medņu ielā no stāvvietas ir nozagta automašīna ''Ford''.

 • Līkumā trāpa pēc 360 grādu apgrieziena (VIDEO) 24

  Kāds ventspilnieks agrā piektdienas rītā piefiksējis īpatnēju gadījumu Ventas tilta aplī – kāda BMW vadītājs, luksoforā iedegoties zaļajai gaismai, ļoti strauji uzsāka kustību, bet, lai pagrieztos pa labi, tilta aplī bija spiests tik strauji bremzēt, ka automašīna sagriezās pa 360 grādiem. Nu, vai arī tas tika darīts tīšām, spriediet paši...