Tēma: Automašīnas

 • No nākamā gada vissezonas riepas nevarēs izmantot ziemas periodā 4

  Valdība atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) rosinātās izmaiņas Ministru kabineta (MK) noteikumos par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļa, kas nosaka, ka no 2024. gada 1. oktobra vissezonas riepas jeb riepas ar apzīmējumu "M+S" vairs nevarēs izmantot Ceļu satiksmes noteikumos noteiktajā ziemas periodā.

 • Aizliedz Latvijā uzturēties Krievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem 0

  Saeima galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Ceļu satiksmes likumā, kas paredz liegt Latvijā uzturēties Krievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem. Likums nosaka, ka Krievijā reģistrēto transportlīdzekļu īpašniekam būs jāreģistrē transportlīdzeklis vai jāizved tas no Latvijas ne vēlāk kā līdz nākamā gada 14. februārim.

 • Nolietotās autoriepas var nodot bez maksas 2

  Iestājoties aukstāka laika periodam, autovadītāji tiek aicināti savlaicīgi aprīkot automašīnu ar ziemas riepām un reizē arī neaizmirst par atbildīgu un videi labvēlīgu atbrīvošanos no vasaras riepām, kas nākošajā sezonā vairs nebūs derīgas.

 • Ielu tīrīšanai iegādājas jaunu vissezonas komunālo tehniku 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” iegādājies jaunu daudzfunkcionālu smago kravas automašīnu, ko ziemas sezonā varēs izmantot Ventspils ielu attīrīšanai no sniega un apstrādei ar pretslīdes materiālu, savukārt vasaras sezonā – brauktuvju mehanizētai tīrīšanai.

 • Pašvaldības policijai būs jaunas mašīnas 1

  14. septembrī stājās spēkā izmaiņas Latvijas Valsts standartos Nr. LVS 63:2021/A3:2023 ''Operatīvie transportlīdzekļi, krāsojums, aprīkojums''. Jaunais standarts nosaka izmaiņas transportlīdzekļu, kuri tiek izmantoti pašvaldību policijas operatīvo uzdevumu veikšanai, speciālajā krāsojumā.

 • Par zādzībām no automašīnu degvielu tvertnēm aiztur vīriešus 0

  Piektdien, 6. oktobrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par degvielas zādzību izdarīšanu no automašīnu degvielas tvertnēm, aizturēja divus vīriešus, pie kuriem automašīnā atrada noziedzīga nodarījuma izdarīšanas rīkus.

 • Pagarina tehniskās apskates stacijas darba laiku 1

  Rūpējoties par klientu ērtu apkalpošanu un tehniskās apskates pakalpojumu padarītu klientiem pieejamāku, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) veic izmaiņas transportlīdzekļu tehniskās apskates stacijas Ventspilī darba laikos.

 • Latvija turpmāk neielaidīs automašīnas ar Krievijas numura zīmēm 0

  Atbilstoši Eiropas Komisijas skaidrojumiem un Ārlietu ministrijas sniegtajam viedoklim no 12. septembra plkst.18 personām ar Krievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem liegts iebraukt Eiropas Savienībā caur Latvijas-Krievijas un Latvijas-Baltkrievijas robežšķērsošanas vietām, informē Valsts ieņēmumu dienests (VID).

 • Dragreiss Latvijā atgriežas ar grandiozu Festivālu Ventspilī 3

  Ar Ventspils pilsētas domes un Ventspils kultūras centra atbalstu Ventspils lidostas teritorijā pulcēsies jaudīgākās dragreisa automašīnas. Ar rekordlielu dalībnieku skaitu no dažādām valstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas, Ventspils pilsētas svētku ietvaros, 5. un 6. augustā, norisināsies Dragreisa Festivāls.

 • CSDD trešdienās turpmāk strādās ilgāk 0

  VAS ''Ceļu satiksmes drošības direkcija'' (CSDD) pagarina tehniskās apskates stacijas Ventspilī darba laiku un klienti turpmāk trešdienās transportlīdzekļu tehniskās apskates pakalpojumu transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3500 kg varēs saņemt līdz plkst. 19.

 • Ventspilī piestās Ferrari automašīnas 4

  No 16. līdz 23. jūlijam Latvijā norisinās ''Ferrari'' ceļojošā tūre, kuru organizē ''Scuderia Ferrari Club Riga'', partnerorganizācija Luksemburgā un atbalsta tehnoloģiju apdrošināšanas uzņēmums ''Balcia''. Pasākuma laikā 12 ''Ferrari'' automašīnas kopā ar izciliem fotogrāfiem un video operatoriem apceļos Latvijas pilsētas un ievērības cienīgas dabas ainavas.

 • Ventspilī motori rūks vēl nebijušos toņos 0

  Pēc vairāku gadu pārtraukuma 5. un 6. augustā, Ventspils pilsētas svētku ietvaros, dragreiss atkal iekaros Ventspili. Adrenalīns virmos Ventspils lidostas teritorijā, jaudīgākās automašīnas pulcēsies vienuviet!