Tēma: Automašīnas

 • Aicina piedalīties riepu nodošanas akcijā 2

  Sākoties auto riepu maiņas sezonai, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina no savu laiku nokalpojušām riepām atbrīvoties videi draudzīgā veidā.

 • Uz grants ceļiem sācies šķīdonis 1

  Kurzemē un Zemgalē uz grants ceļiem sācies šķīdonis, bet valsts austrumu daļā braukšanu uz grants ceļiem apgrūtina apledojums, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

 • No šodienas Krievijā reģistrētos transportlīdzekļus varēs konfiscēt 5

  No 15. februāra, ja Latvijā tiks konstatēta Krievijā reģistrēta transportlīdzekļa izmantošana ceļu satiksmē, to varēs konfiscēt un nodot bez atlīdzības Ukrainas atbalstam cīņā ar agresorvalsti. Konstatējot pārkāpumu, Valsts policijas amatpersonas varēs piemērot likumā noteikto sodu un transportlīdzekļa konfiskāciju personai, kas to vadījusi.

 • Pārbauda riepu atbilstību ziemas apstākļiem 4

  Laika posmā no 8. – 10. janvārim Valsts policijas amatpersonas sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) darbiniekiem, veica aktīvu darbu satiksmes uzraudzības jomā. Trīs dienu garumā tika pārbaudīti riepu protektoru dziļumi teju tūkstoš transportlīdzekļiem Liepājā, Saldū, Aizputē, Kuldīgā un Ventspilī.

 • Nomaina divus Pašvaldības policijas patruļauto 1

  Ventspils valstspilsētas Pašvaldības policija, gadam noslēdzoties, tikusi pie iespējas atjaunot autoparku. Divas savu laiku nokalpojušās patruļmašīnas nomainītas pret pavisam jaunām.

 • No nākamā gada vissezonas riepas nevarēs izmantot ziemas periodā 4

  Valdība atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) rosinātās izmaiņas Ministru kabineta (MK) noteikumos par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļa, kas nosaka, ka no 2024. gada 1. oktobra vissezonas riepas jeb riepas ar apzīmējumu "M+S" vairs nevarēs izmantot Ceļu satiksmes noteikumos noteiktajā ziemas periodā.

 • Aizliedz Latvijā uzturēties Krievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem 0

  Saeima galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Ceļu satiksmes likumā, kas paredz liegt Latvijā uzturēties Krievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem. Likums nosaka, ka Krievijā reģistrēto transportlīdzekļu īpašniekam būs jāreģistrē transportlīdzeklis vai jāizved tas no Latvijas ne vēlāk kā līdz nākamā gada 14. februārim.

 • Nolietotās autoriepas var nodot bez maksas 2

  Iestājoties aukstāka laika periodam, autovadītāji tiek aicināti savlaicīgi aprīkot automašīnu ar ziemas riepām un reizē arī neaizmirst par atbildīgu un videi labvēlīgu atbrīvošanos no vasaras riepām, kas nākošajā sezonā vairs nebūs derīgas.

 • Ielu tīrīšanai iegādājas jaunu vissezonas komunālo tehniku 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” iegādājies jaunu daudzfunkcionālu smago kravas automašīnu, ko ziemas sezonā varēs izmantot Ventspils ielu attīrīšanai no sniega un apstrādei ar pretslīdes materiālu, savukārt vasaras sezonā – brauktuvju mehanizētai tīrīšanai.

 • Pašvaldības policijai būs jaunas mašīnas 1

  14. septembrī stājās spēkā izmaiņas Latvijas Valsts standartos Nr. LVS 63:2021/A3:2023 ''Operatīvie transportlīdzekļi, krāsojums, aprīkojums''. Jaunais standarts nosaka izmaiņas transportlīdzekļu, kuri tiek izmantoti pašvaldību policijas operatīvo uzdevumu veikšanai, speciālajā krāsojumā.

 • Par zādzībām no automašīnu degvielu tvertnēm aiztur vīriešus 0

  Piektdien, 6. oktobrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par degvielas zādzību izdarīšanu no automašīnu degvielas tvertnēm, aizturēja divus vīriešus, pie kuriem automašīnā atrada noziedzīga nodarījuma izdarīšanas rīkus.

 • Pagarina tehniskās apskates stacijas darba laiku 1

  Rūpējoties par klientu ērtu apkalpošanu un tehniskās apskates pakalpojumu padarītu klientiem pieejamāku, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) veic izmaiņas transportlīdzekļu tehniskās apskates stacijas Ventspilī darba laikos.

 • Latvija turpmāk neielaidīs automašīnas ar Krievijas numura zīmēm 0

  Atbilstoši Eiropas Komisijas skaidrojumiem un Ārlietu ministrijas sniegtajam viedoklim no 12. septembra plkst.18 personām ar Krievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem liegts iebraukt Eiropas Savienībā caur Latvijas-Krievijas un Latvijas-Baltkrievijas robežšķērsošanas vietām, informē Valsts ieņēmumu dienests (VID).