Tēma: Festivāls

 • Sākas pieteikšanās ziedu paklāju festivālam 0

  Turpinot Ventspils iedzīvotāju un pilsētas viesu, kā arī floristikas meistaru, profesionāļu un šī amata entuziastu iemīļotu tradīciju, šovasar no 4. līdz 6. augustam Ventspilī notiks jau 21. starptautiskais ziedu paklāju festivāls ‘’Ziedu virpulis’’. Kopējais naudas balvu fonds ir 1600 eiro.

 • Notiks Mutes ermoņiku svētki 0

  No 21. līdz 23. oktobrim Rīgā un Ventspilī notiks ikgadējais tautas mūzikas festivāls ''Dzīvā mūzika'', kura laikā šogad tiks svinēti Mutes ermoņiku svētki. Festivālā pulcēsies mutes ermoņiku spēlmaņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

 • Notiks festivāls makšķerēšanā no jūras krasta 0

  15. oktobrī Jūrkalnē no plkst. 7 līdz plkst. 17 notiks 12. festivāls jūras makšķerēšanā no krasta un 11. Latvijas čempionāts jūras makšķerēšanā tautas klasē. Pasākuma mērķis ir jūras zivju makšķerēšana, pieredzes apmaiņa, arī vides aizsardzības un dabas sakopšanas popularizēšana makšķernieku vidū.

 • Nedēļas nogalē notiks festivāls «LNSO vasarnīca» 1

  No 19. līdz 20. augustam koncertzālē Latvija notiks festivāls LNSO vasarnīca. Festivāla programmā iekļauta gan amerikāņu klasiķa Stīva Reiha iespaidīgā Tuksneša mūzika ar Latvijas Radio kora balsīm, gan jubilāra Skrjabina liesmojošais Prometejs.

 • Nūjotāji piedalās treniņnodarbībās un gatavojas festivālam 1

  Jau 13. augustā Ventspilī notiks 13. Vislatvijas nūjošanas festivāls un gatavojoties festivālam, Ventspils Maratona klubs treneru Andra Valerta un Aivas Rupeikas vadībā organizē treniņus visiem sagatavotības līmeņiem, kurā iesācēji var iemācīties pareizu nūjošanas tehniku, bet pieredzējušākie – kā trenēt nūjošanas ātrumu un izturību.

 • Gatavojoties nūjošanas festivālam, notiks treniņi 1

  Kā jau ierasts, nedēļu pēc Ventspils pilsētas svētkiem, 13. augustā Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām jau 13. reizi notiks Vislatvijas nūjošanas festivāls. Visiem interesentiem ir lieliska iespēja piedalīties trīs treniņos visiem sagatavotības līmeņiem.

 • Ar vērienu nosvinēta «Getiņa» jubileja 3

  Ventspilī norisinājās jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tsatiekas Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – ''Ghetto Games Festivālā 2022''.

 • Notiks starptautiskais cīņu turnīrs 1

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā 2022. Festivāla ietvaros notiks starptautiskais cīņu turnīrs ''Ghetto Fight''.

 • Būs satiksmes ierobežojumi «Ghetto Games» laikā 1

  No 22. līdz 24. jūlijam Ventspilī jau desmito reizi norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras festivāls "Ghetto Games", festivāla norises laikā plānoti satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana, kā arī izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

 • Ventspilī norisināsies lielākās hiphop deju sacensības Latvijā 0

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras Ghetto Games Festivāls. Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā 2022.

 • Teātris – dzīva un mainīga māksla 0

  Jau šīs nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. jūnijam, Ventspilī notiks Teātra festivāls Nr. 1, kura programmu veidos ne vien četras spilgtas, saturiski un žanriski atšķirīgas izrādes, bet arī vairāki ar skatuvi tieši nesaistīti notikumi, tostarp diskusijas un darbnīcas skatuves mākslas profesionāļiem.

 • «Getiņam» jubilejas reize 1

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī - lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - ''Ghetto Games Festivālā 2022''.

 • Mūzikas vidusskola aicina uz festivālu «Ventspils Ērģeļu dienas» 0

  Aprīlī Ventspils pārtaps par Latvijas ērģeļu galvaspilsētu. Ventspils ērģeles ir Baltijas mērogā unikāls, izcils instruments, kas burtiski uzliek pienākumu to popularizēt un lietot vislabākajā veidā. Ventspils Mūzikas vidusskola no 21. līdz 23. aprīlim pulcēs ērģelniekus, ērģeļspēles pedagogus un studentus no visas Latvijas, notiks meistarklases, lekcijas, koncerti.