Tēma: Festivāls

 • Popē atkal vērs "Vārtus" 5

  Popē no šodienas līdz sestdienai notiks tradicionālais festivāls "Vārti", informē pasākuma rīkotāju pārstāve Maija Kalniņa.

 • Pilsētu pārņems ielu sports un kultūra 5

  No 23. līdz 25.jūlijam Ventspilī jau devīto reizi notiks lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - Ghetto Games Festivālā. Šajā vasarā šis būs pirmais un noteikti arī apmeklētākais Festivāls Latvijā.

 • "Ghetto Games" festivāla laikā būs satiksmes ierobežojumi 0

  No 23. līdz 25. jūlijā Ventspilī notiks Baltijas ielu kultūras un sporta pasākums “Ghetto Games Ventspilī 2021”, kas pulcēs šo jomu profesionāļus un sekotāju no Latvijas un Baltijas valstīm, taču pasākumā laikā paredzēti arī satiksmes ierobežojumi.

 • Norūcinājis "Kurland Bike Meet 2021" 2

  Nedēļas nogalē Ventspils ielas ierībināja vairāk nekā 3000 motociklu. Lai piedalītos tradicionālajā motobraucēju saietā “Kurland Bike Meet 2021” un parādes braucienā, moto entuziasti mēroja tuvāku vai tālāku ceļu no visas Latvijas un citām valstīm.

 • Jau devīto reizi notiks Ghetto Games festivāls 14

  Jau devīto reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī - lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - Ghetto Games festivālā. Šajā vasarā šis būs pirmais un noteikti arī apmeklētākais festivāls Latvijā.

 • Plāno rīkot «Ventspils Groove» 0

  Ventspils Mūzikas vidusskola sadarbībā ar koncertzāli ''Latvija'' plāno rīkot mūsdienu ritma mūzikas festivālu Ventspils Groove. Protams, festivāla rīkotāji ņems vērā situāciju, izvērtēs inficēšanās riskus un vajadzības gadījumā mainīs pasākumu norises formu.

 • Aizvadīts 11. Vislatvijas nūjošanas festivāls 1

  Nedēļas nogalē Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām aizvadīts Vislatvijas 11. nūjošanas festivāls, kurā piedalījās 200 dalībnieki. Nūjotājiem bija iespēja piedalīties 5,3km vai 10,6km distancēs.

 • Nedēļas nogalē būs satiksmes ierobežojumi 4

  8. augustā plkst. 11 no Piedzīvojumu parka pa Ventspils pilsētas ielām tiks dots starts Vislatvijas 11. nūjošanas festivālam Ventspilī, tādēļ būs slēgta autotransporta satiksme un paredzētas izmaiņas visos pilsētas autobusu maršrutos un iespējama autobusu kavēšanās.

 • Notiks Vislatvijas 11. nūjošanas festivāls 9

  Sestdien, 8. augustā ar kopējo startu plkst. 11 notiks Vislatvijas nūjošanas festivāls, kurā aktīvā dzīvesveida piekritēji jau 11. reizi pulcēsies Ventspilī. Tajā aicināts piedalīties ikviens.

 • Vasaras festivāli, visticamāk, būs jāatceļ 9

  Vasaras festivāli, visticamāk, būs jāatceļ, komentējot vairāku koncertu un festivālu organizētāju plānus tos rīkot, preses konferencē prognozēja veselības ministre Ilze Viņķele.

 • Jaunās pianistes gūst panākumus festivālā 0

  Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika Latvijas XXIII Jauno pianistu festivāla ''Klavieres populārajā mūzikā un džezā'' noslēguma koncerts, kurā muzicēja arī Ventspils Centra sākumskolas jaunie pianisti.

 • Koncertzālē notiks festivāls «Ventspils Ērģeļu dienas» 1

  Ventspils Mūzikas vidusskolā un koncertzālē ''Latvija'' notiks festivāls ''Ventspils Ērģeļu dienas'', kura idejas autore un iedvesmotāja ir Mūzikas vidusskolas ērģeļu klases pasniedzēja Kristīne Adamaite.