ASV pilsētā Soltleiksitijā notika pasaules kausa 2. posms šorttrekā, kurā startēja Ventspils Olimpiskās vienības sportists Roberts Krūzbergs un 500 metru distancē izcīnīja 10. vietu, bet 1000m distancē ierindojās 18. vietā.

Roberts pirms nedēļas lieliski nostartēja iepriekšējā posmā Monreālā, Kanādā, kur uzvarēja 1000 metru distancē, kļūstot par pirmo Latvijas sportistu, kurš ticis pie šāda panākuma un 500 metru distancē izcīnīja 8. vietu.

Šajā sezonā norisinās seši Pasaules kausa posmi un pēc Ziemeļamerikas posmiem šorttrekisti 9. – 11. un 16. – 18. decembrī startēs Almati, Kazahstānā. Noslēdzošie divi pasaules kausa posmi notiks 3. – 5. februārī Drēzdenē, Vācijā un 10. – 12. februārī Dorbrehtā, Nīderlandē.