Pie trešā panākumā Pullman Sieviešu basketbola līgā tikusi Spara komanda, kas šoreiz savā laukumā neatstāja nekādas cerības Valmiera Glass VIA/BVBS basketbolistēm.

Abām komandām tā bija trešā sezonas spēle, bet sagaidīta tā tika pavisam atšķirīgās pozīcijās – ventspilnieces pirmajā divās bija uzvarējušas, bet valmierietēm bija divi zaudējumi. Ventspilī abas komandas turpināja savas sērijas.

Spara meitenes guva pirmos piecus punktus, bet ceturtdaļas vidū jau tika pie desmit punktu pārsvara 16:6. Līdz desmitminūtes beigām plusi pieauga vēl vairāk (24:11) un turpināja augt arī visa mača garumā. Pirmo puslaiku mūsējās noslēdza ar 21 punktu plusā (47:26), bet visā spēlē svinēja uzvaru 93:56 (24:11, 23:15, 24:15, 22:15).

Tuvu triple-double šajā mačā bija pat divas Roberta Prūša trenētās komandas spēlētājas. Martina Bertāne, kura guva 28 punktus, atdeva deviņas rezultatīvas piespēles un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, bet Annija Zvirgzdiņa izcēlās ar 22 punktiem, deviņām bumbām un astoņām piespēlēm. Pie punktiem tika visas desmit mačam pieteiktās ventspilnieces.

Arī nākamo maču Spara komanda aizvadīs savā laukumā, 3. novembrī uzņemot BJBS Rīga/Juniores-2 basketbolistes.