Ceturtdien, 15. septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā notiks ''3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2022''. Basketbola turnīra atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 12.

Sacensību mērķis ir popularizēt 3x3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Basketbola sacensībās piedalīsies komandas no piecām skolām – Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, 4. vidusskolas, 6. vidusskolas, 2. vidusskolas un Ventspils Tehnikuma.

Šādas sacensības 3x3 basketbolā notiek jau trešo gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā par uzvarētājiem kļuva 4. vidusskolas komanda, otro vietu izcīnīja Ventspils Valsts 1. ģimnāzija, bet trešajā vietā ierindojās Tehnikums.