Rīgā notika Latvijas Republikas kausa izcīņa un Latvijas Republikas čempionāts atsevišķos daudzcīņas veidos sporta vingrošanā, kurā startēja astoņi sporta skolas ''Spars'' sportisti treneru Ilmāra Seiļa, Nadeždas Seiles, Valērijas Savickas un Bruno Kaņepes vadībā.

Dalībnieki sacensībās sacentās trīs vecuma grupās.
Latvijas Republikas kausa izcīņā 1. vietu pre-juniorēm izcīnīja mūsu Elizabete Andersone, bet 4. vieta Elanai Aleksandrai Sviķei. Juniorēm Anna Grauda Grote ierindojās 6. vietā.

Sacensību otrajā dienā notika Latvijas Republikas čempionāts atsevišķos daudzcīņas veidos, kurās startēja tikai seši labākie dalībnieki katrā rīkā pēc pirmās dienas rezultātiem.

Juniorēm izcils sniegums Annai Graudai-Grotei, kura uzvarēja līdztekās un izcīnīja sudrabu atbalsta lēcienā. Ievai Jirgensonei 6. vieta atbalsta lēcienā. Sievietēm: Jūlijai Karpukai 4. vieta līdztekās un 5. vieta atbalsta lēcienā. Pre-junioriem zēniem mūsu Artūram Mihailovam 4. vieta.