Itālijas pilsētā Ankonā aizvadīts starptautisks vieglatlētikas festivāls senioriem vecumā virs 60 gadiem, kurš notika Erasmus+ Sport projekta ietvaros. Latvijas izlases sastāvā tika iekļauti septiņi sportisti, kuru vidū bija Ventspils vieglatlētikas seniors Valdis Cela.

Sacensībās piedalījās dalībnieki no 11 valstīm – Dānijas, Itālijas, Vācijas, Spānijas, Francijas, Serbijas, Rumānijas, Slovākijas, Turcijas, Horvātijas un Latvijas.

Uzvarētājus apbalvoja pēc koeficientu sistēmas tabulām. Valdis izcīnīja 2. vietu trīssoļlēkšanā 9,92m, 4.vietu tāllēkšanā 4,40m, 5. vietu jauktajā 4x200m stafetē Latvijas izlases sastāvā 2:19.56, kurā startēja M.Kozlovska, I.Zālite, V.Cela un V.Mezītis, kā arī 12. vietu 60m skriešanā 9,47 sek.

Savukārt Ķekavā un Baložos norisinājās Latvijas Veterānu savienības 58. sporta spēles šahā un novusā. Kopumā sacensībās piedalījās seši ventspilnieki.

Novusā Ventspils komanda startēja divu cilvēku sastāvā un individuāli uzvaru 60+ vecuma grupā sievietēm izcīnīja Janīna Kesenfelde, bet vīriešiem 70+ grupā Ilmārs Raģis izcīnīja 22. vietu.

Šahā piedalījās četri dalībnieki, kuri ieguva vairākas godalgotās vietas – Ģirts Tenis 2. vieta 50+ vecuma grupā, Aleksejs Žučkovs 2. vieta 60+ vecuma grupā, Jurijs Agafonovs 3. vieta 60+ vecuma grupā un Jānis Isakovs 4. vieta 60+ vecuma grupā. Komandu kopvērtējumā Ventspils šahisti izcīnīja 3. vietu.