Tēma: Seniori

 • Ventspilniekiem 25 medaļas peldēšanā 0

  Koknesē aizvadītas Latvijas pašvaldību sporta veterānu - senioru 60. sporta spēļu sacensības peldēšanā, kurās startēja 13 Ventspils peldēšanas seniori. Kopvērtējumā mūsu komanda ierindojās 5. vietā. Kopumā sacensībās startēja desmit komandas. Ventspilnieki izcīnīja 25 medaļas, t.sk. 5 zelta, 10 sudraba un 10 bronzas.

 • Seniori vieglatlētikas sacensībās izcīna 39 medaļas 0

  Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā Valmierā aizvadītas Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 60. sporta spēļu sacensības vieglatlētikā telpās, kurās startēja 21 Ventspils vieglatlētikas seniors.

 • Veterānu sasniegumi iedvesmo 0

  Olimpiskā centra Ventspils vieglatlētikas manēžā notika Ventspils ziemas sacensības vieglatlētikā veterāniem. Ventspili sacensībās pārstāvēja 20 sportisti un kopumā mūsējie izcīnīja 22 godalgas – 5 zelta, 10 sudraba un 7 bronzas medaļas.  

 • Ventspilniekiem 22 medaļas 1

  Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notika Ventspils ziemas sacensības vieglatlētikā veterāniem kurās piedalījās vieglatlētikas vecmeistari no Ventspils, Liepājas, Kuldīgas, Tukuma, Talsiem, Jūrmalas, Jelgavas, Rīgas, Ogres, Jēkabpils, Līvāniem, Preiļiem, Valmieras un citiem Latvijas novadiem, kā arī viesi no Lietuvas.

 • Notiks vieglatlētikas sacensības senioriem 3

  Svētdien, 5. februārī plkst. 12 Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notiks ziemas sacensības vieglatlētikā senioriem. Sacensību mērķis ir sekmēt iedzīvotāju saturīga brīvā laika pavadīšanu un iespējas nodarboties ar sportu gan tiem, kuri beiguši aktīvās sporta gaitas, gan tiem, kuri joprojām sporto.

 • Seniori grib dzīvot labāk 0

  Ventspils seniori no jaunās Saeimas un valdības sagaida lielāku ieinteresētību un rūpes par vecāko paaudzi. Līdz šim organizācijām, kas pārstāv pensionāru intereses, nav izdevies nodibināt kontaktus ar tagadējo labklājības ministri.

 • Veiksmīgs sezonas sākums 0

  Tartu (Igaunija) KEVEK sporta klubs 25. reizi aicināja vieglatlētikas vecmeistarus uz atklāto čempionātu. Sacensībās startēja gandrīz 200 sportistu no dažādām valstīm. Ventspili pārstāvēja deviņi vieglatlētikas vecmeistari.

 • Latvijas čempionātā medaļu birums 0

  Ventspils vieglatlētikas seniori ievāca lielu skatu medaļu Latvijas čempionātā, tiekot arī pie vairākām zelta medaļām, bet komandu vērtējumā tikai punkts pietrūka līdz trijniekam.

 • Senioriem notiks bezmaksas vingrošanas nodarbības 0

  Seniori (54+) aicināti piedalīties bezmaksas vingrošanas nodarbībās brīvā dabā, kas notiks sertificētas treneres vadībā un kuru mērķis ir palīdzēt rast izpratni un spēju patstāvīgi veikt fiziskās aktivitātes, tādējādi uzlabojot labsajūtu un nostiprinot veselību.

 • Izcīna medaļas pasaules čempionātā vieglatlētikā senioriem 0

  Somijas pilsētā Tamperē no 30. jūnija līdz 10.jūlijam notiek pasaules senioru čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalās pieci Ventspils veterānu vieglatlētikas kluba sportisti – Valdis Cela, Dainis Kūla, Juris Baraus, Dace Brakanska un Ginta Rassa.

 • Seniori gūst panākumus vieglatlētikas un minifutbola sacensībās 0

  Bauskā notika Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības 59. sporta spēles vieglatlētikā, kurās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Kopumā sacensībās piedalījās aptuveni 400 sportistu no 30 komandām. Ventspils komandas sastāvā piedalījās 17 dalībnieki.

 • Notiks Ventspils novada senioru sporta spēles 0

  12. jūnijā plkst. 11 Zlēku pagasta muižas parkā sāksies devītās Ventspils novada senioru sporta spēles "Notver mirkli". Šajā pasākumā var piedalīties visi, kas sasnieguši 50 gadu vecumu un jūtas sirdī jauni, jo pasākuma galvenā būtība ir saturīga laika pavadīšana ar vieglām sportiskām aktivitātēm, kas ir pa spēkam arī astoņdesmitgadīgiem senioriem.