Tēma: Seniori

 • Ventspils sporta seniori saņem apbalvojumus 0

  Novembra beigās Rīgā notika Latvijas sporta veterānu - senioru savienības sezonas noslēguma pasākums, kura ietvaros tika sveikti 2019. gada Pasaules, Eiropas, Latvijas veterānu čempionātu medaļnieki, kā arī pilsētu, novadu sporta aktīvisti, brīvprātīgie un sporta organizatori.

 • Aizvadīts Baltijas kauss basketbolā senioriem 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notika Baltijas kauss basketbolā senioriem, kurā kopā piedalījās 34 komandas no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, 11 vecuma grupās. Kopumā turnīra ietvaros tika aizvadītas 28 spēles.

 • Baltijas seniori sacentīsies basketbolā 0

  13. un 14. septembrī Olimpiskā centra Ventspils basketbola halles visās trīs zālēs notiks Baltijas kauss basketbolā senioriem, kurā piedalīsies 32 komandas no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

 • Seniori Eiropā sāk ar Lasmaņa zeltu un vēl trim medaļām 0

  Līdz 15. septembrim Venēcijā, Itālijā notiek Eiropas čempionāts vieglatlētikā senioriem, kurā ar piedalās deviņi Ventspils veterānu vieglatlētikas kluba sportisti. Kopumā no Latvijas piedalās vairāk nekā 40 vieglatlētikas seniori.

 • Veiksmīgi startē Itālijā un Lietuvā 0

  Ar labiem panākumiem Ventspils seniori piedalījušies starptautiskās vieglatlētikas sacensībās Itālijas pilsētā Turīnā un Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.

 • Kā vieglatlētikas senioriem Gulbenē gāja... (VIDEO) 0

  Aktīvie Ventspils vieglatlētikas seniori desmit sportotāju sastāvā piedalījās Latvijas veterānu čempionātā, kas risinājās Gulbenē un kas uz visiem laikiem atmiņā paliks nevis ar izcīnītājām medaļām, bet gan pamatīgo vētru.

 • Notiks Ventspils novada senioru sporta spēles 0

  7. jūlijā plkst. 12.30 Vārves pagasta Zūrās sāksies septītās Ventspils novada senioru sporta spēles. Šajā pasākumā var piedalīties visi, kas sasnieguši 50 gadu vecumu.

 • Ikdienā palīdz drošības poga (VIDEO) 1

  Veiksmīgi noslēdzies Latvijas - Lietuvas pārrobežu programmas projekts “Apvienotais kompetences centrs viedai veco ļaužu aprūpes sociālo pakalpojumu attīstībai”. Projekta mērķis bija pilnveidot sociālās aprūpes pakalpojumus un nākotnē palielināt jaunu pakalpojumu pieejamību izmantojot viedās tehnoloģijas.

 • Lasmanis un Cela – pasaules čempioni 4

  Polijas pilsētā Toruņā notiek pasaules čempionāts vieglatlētikā telpās senioriem, kurā startē 4200 sportisti no 88 valstīm un viņu vidū piedalās arī 7 Ventspils veterānu vieglatlētikas kluba sportisti.

 • Ventspils seniori uzvar telpu futbola sacensībās 2

  Talsos risinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu - senioru 56. sporta spēļu sacensības telpu futbolā, kurās 50+ vecuma grupā sešu komandu konkurencē par uzvarētāju kļuva Ventspils komanda.