Tēma: Seniori

 • Pensionāriem un personām ar invaliditāti piešķirs 200 eiro 9

  Valdība atbalstīja vienreizēja 200 eiro pabalsta piešķiršanu. Saistībā ar Covid-19 izplatības dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju pabalsts tiks piešķirts tiem, kuri no 2021. gada 1. marta līdz ārkārtējās situācijas beigām ir Latvijā piešķirtās vecuma, invaliditātes, apgādnieka zaudējuma pensijas saņēmēji.

 • Ventspils sporta seniori saņem apbalvojumus 0

  Katru gadu Ventspils sporta seniori iepriecina ar sasniegumiem sacensībās, pārstāvot pilsētu ne tikai valsts mēroga, bet arī pasaules un Eiropas līmeņa sacensībās. Taču 2020. gads bija īpašs, saistībā ar COVID -19 izplatību un ārkārtējo situāciju valstī un pasaulē tika ierobežotas iespējas sportistiem piedalīties dažāda mēroga sacensībās.

 • Seniori izcīna 18 medaļas 0

  Igaunijas pilsētā Viljandē notika Baltijas valstu čempionāts vieglatlētikā senioriem, kurā startēja 75 Latvijas sportisti un viņu vidū bija astoņi ventspilnieki. Mūsu sportisti izcīnīja 13 zelta, trīs sudraba un divas bronzas medaļas.

 • «Selgā» norisināsies sporta spēles 0

  Sociālās aprūpes namā ''Selga'', piektdien, 31. jūlijā jau ceturto gadu norisināsies sporta spēles. Sporta spēles tiks atklātas plkst. 13 un tās vadīs biedrības ''Maratona klubs'' treneri.

 • «Selgā» atsāk pieņemt apmeklētājus un sūtījumus 0

  Sociālās aprūpes namā ''Selga'', ievērojot klientu apmeklēšanas kartības noteikumus, tiek atsākta apmeklētāju pieņemšana, nodrošinot klientiem saskares iespējas ar tuviniekiem. Tāpat atjaunota tuvinieku sūtījumu pieņemšana bez fiziska kontakta ar klientu.

 • Vieglatlētikas seniori saņem sezonas balvas 0

  Februāra sākumā Jēkabpilī notika Latvijas vieglatlētikas veterānu asociācijas konference un 2019. gada labāko vieglatlētikas senioru apbalvošana desmit nominācijās gan sievietēm gan vīriešiem.

 • Notiks vieglatlētikas sacensības senioriem 1

  Sestdien, 4. janvārī, plkst. 12 vieglatlētikas manēžā notiks ziemas sacensības vieglatlētikā senioriem. Sacensību mērķis ir sekmēt iedzīvotāju saturīga brīvā laika pavadīšanu un iespējas nodarboties ar sportu gan tiem, kuri beiguši aktīvās sporta gaitas, gan tiem, kuri joprojām sporto.

 • Ventspils sporta seniori saņem apbalvojumus 0

  Novembra beigās Rīgā notika Latvijas sporta veterānu - senioru savienības sezonas noslēguma pasākums, kura ietvaros tika sveikti 2019. gada Pasaules, Eiropas, Latvijas veterānu čempionātu medaļnieki, kā arī pilsētu, novadu sporta aktīvisti, brīvprātīgie un sporta organizatori.