Tēma: Seniori

 • Senioru sportistiem panākumi vieglatlētikā, minifutbolā un volejbolā 0

  Cēsīs aizvadītas Latvijas pašvaldību sporta senioru 58. sporta spēļu finālposma sacensības, kurās piedalījās mūsu vieglatlēti, volejbolisti un futbolisti. Vieglatlētikā Ventspils pilsētu pārstāvēja 17 sportisti un izcīnīja 35 medaļas - 17 zelta, deviņas sudraba un deviņas bronzas. Mūsu komanda 29 komandu konkurencē ierindojās 9. vietā. 

 • Ventspilnieki izcīna 83 medaļas 1

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā notika 8. Baltijas valstu un 7. Latvijas čempionāts vieglatlētikā senioriem. Sacensībās piedalījās 286 dalībnieki, Ventspili pārstāvēja 25 sportisti, kuri kopā izcīnīja 83 medaļas - 49 zelta, 19 sudraba un 15 bronzas.

 • Notiks novada senioru sporta spēles 2

  Ventspils novada pašvaldība atbalsta dažādas senioru aktivitātes, un 25. augustā Jūrkalnē notiks senioru sporta spēles "Ar smaidu pa dzīvi!". Šajā pasākumā var piedalīties visi, kas sasnieguši 50 gadu vecumu un jūtas sirdī jauni, jo spēļu galvenā būtība ir saturīga laika pavadīšana ar vieglām sportiskām aktivitātēm.

 • Senioriem būs bezmaksas vingrošanas nodarbības 10

  No 30. jūlija tiks uzsāktas vingrošanas nodarbības Ventspils senioriem (vecāki par 64 gadiem). Nodarbības notiks Ventspils Jaunrades namā un tās vadīs sertificēta trenere Madara Frēliha.

 • Pensionāriem un personām ar invaliditāti piešķirs 200 eiro 9

  Valdība atbalstīja vienreizēja 200 eiro pabalsta piešķiršanu. Saistībā ar Covid-19 izplatības dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju pabalsts tiks piešķirts tiem, kuri no 2021. gada 1. marta līdz ārkārtējās situācijas beigām ir Latvijā piešķirtās vecuma, invaliditātes, apgādnieka zaudējuma pensijas saņēmēji.

 • Ventspils sporta seniori saņem apbalvojumus 0

  Katru gadu Ventspils sporta seniori iepriecina ar sasniegumiem sacensībās, pārstāvot pilsētu ne tikai valsts mēroga, bet arī pasaules un Eiropas līmeņa sacensībās. Taču 2020. gads bija īpašs, saistībā ar COVID -19 izplatību un ārkārtējo situāciju valstī un pasaulē tika ierobežotas iespējas sportistiem piedalīties dažāda mēroga sacensībās.

 • Seniori izcīna 18 medaļas 0

  Igaunijas pilsētā Viljandē notika Baltijas valstu čempionāts vieglatlētikā senioriem, kurā startēja 75 Latvijas sportisti un viņu vidū bija astoņi ventspilnieki. Mūsu sportisti izcīnīja 13 zelta, trīs sudraba un divas bronzas medaļas.

 • «Selgā» norisināsies sporta spēles 0

  Sociālās aprūpes namā ''Selga'', piektdien, 31. jūlijā jau ceturto gadu norisināsies sporta spēles. Sporta spēles tiks atklātas plkst. 13 un tās vadīs biedrības ''Maratona klubs'' treneri.

 • «Selgā» atsāk pieņemt apmeklētājus un sūtījumus 0

  Sociālās aprūpes namā ''Selga'', ievērojot klientu apmeklēšanas kartības noteikumus, tiek atsākta apmeklētāju pieņemšana, nodrošinot klientiem saskares iespējas ar tuviniekiem. Tāpat atjaunota tuvinieku sūtījumu pieņemšana bez fiziska kontakta ar klientu.