Tēma: Seniori

 • Seniori gūst panākumus vieglatlētikas un minifutbola sacensībās 0

  Bauskā notika Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības 59. sporta spēles vieglatlētikā, kurās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Kopumā sacensībās piedalījās aptuveni 400 sportistu no 30 komandām. Ventspils komandas sastāvā piedalījās 17 dalībnieki.

 • Notiks Ventspils novada senioru sporta spēles 0

  12. jūnijā plkst. 11 Zlēku pagasta muižas parkā sāksies devītās Ventspils novada senioru sporta spēles "Notver mirkli". Šajā pasākumā var piedalīties visi, kas sasnieguši 50 gadu vecumu un jūtas sirdī jauni, jo pasākuma galvenā būtība ir saturīga laika pavadīšana ar vieglām sportiskām aktivitātēm, kas ir pa spēkam arī astoņdesmitgadīgiem senioriem.

 • Sveiks Valdi Celu par panākumiem Eiropas čempionātā 1

  Ceturtdien, 31. martā, plkst. 19 Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notiks Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola Līgas ceturtdaļfināla spēle basketbolā starp BK Ventspils un Viimsi/Sportland (Igaunija) komandām. Pirms basketbola spēles sveiks Valdi Celu par panākumiem Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās senioriem.

 • Vieglatlēti seniori tiek pie 31 medaļas Valmierā 0

  Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā Valmierā aizvadītas Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 59. sporta spēļu sacensības vieglatlētikā telpās, kurās startēja 15 Ventspils vieglatētikas seniori. Kopvērtējumā mūsu komanda ar 295 punktiem ierindojās 3. vietā, piekāpjoties Rīgas un Valmieras novada komandām.

 • Tehnoloģiju rīti senioriem 0

  Ir ērti un patīkami, ja, izmantojot internetu, var sazināties ar mazbērniem un apmaksāt rēķinus. To, kā tehnoloģijas var palīdzēt sadzīvē, seniori aicināti apgūt Ventspils bibliotēkas organizētās nodarbībās.

 • Ventspilnieki startēs Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās senioriem 0

  No 20. līdz 27. februārim Bragā, Portugālē notiks Eiropas čempionāts vieglatlētikā telpās senioriem, kurā ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu piedalīsies Ventspils veterānu vieglatlētikas kluba sportisti – Valdis Cela un Ginta Rassa. Kopumā no Latvijas piedalīsies astoņi vieglatlētikas seniori.

 • Pensionāru federācija aicina senioriem izmaksāt vienreizēju pabalstu 200 eiro apmērā 8

  Latvijas Pensionāru federācija vēstulē amatpersonām pauž satraukumu par "neapskaužamo un skaudro situāciju valsts vecuma un invaliditātes pensiju, kā arī par valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmēju dzīves apstākļiem" laikā, kad palielinās cenas dažādiem pārtikas produktiem, kā arī pirmās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem.

 • Vieglatlētikas seniori sacentās Igaunijā 0

  Tartu Universitātes manēžā notika vieglatlētikas veterānu kluba Kevek ziemas čempionāts, kurā piedalījās 100 vieglatlētikas seniori no Latvijas, Lietuvas, Somijas un Igaunijas. Dalībnieku vidū bija četri Ventspils senioru vieglatlētu kluba pārstāvji.

 • Parūpējas par savu un ģimenes drošību 0

  Ventspils pensionāru biedrības Ventspils liedags vadītāja Marija Kuzmane apzinās, ka cilvēkiem senioru vecumā ir sevišķi liels risks smagi saslimt ar Covid-19, tāpēc ne mirkli nešaubījās par savu lēmumu vakcinēties.

 • Vakcinētiem senioriem piešķirs 20 eiro ikmēneša pabalstu 0

  No 1.novembra līdz nākamā gada 31. martam seniori, kas vakcinēti pret Covid-19 vai saņēmuši konsīlija atzinumu par nepieciešamību atlikt vakcināciju, saņems atbalstu 20 eiro apmērā, paredz Saeimas pieņemtie grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā.

 • Seniorus un hroniskos slimniekus vakcinēs mājās 1

  Tiks izdarīts viss iespējamais, lai pie senioriem un hroniskajiem slimniekiem pievestu vakcīnas, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" solīja veselības ministrs Daniels Pavļuts.

 • Vakcinētajiem senioriem piešķirs kompensāciju 4

  Koalīcija šodien ir panākusi vienošanos par 20 eiro kompensāciju izmaksu energoresursu izmaksu segšanai vakcinētiem senioriem, pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes atklāja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.