Ventspils 3x3 basketbola laukumā notika ''3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2021''. Sacensību mērķis ir popularizēt 3x3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Kopumā sacensībās piedalījās piecas komandas – divas komandas no 1. ģimnāzijas un Ventspils Tehnikuma, bet viena komanda no 4. vidusskolas. Komandas aizvadīja viena apļa turnīru.

Par uzvarētājiem kļuva 4. vidusskolas komanda, kuras sastāvā spēlēja - Rūdolfs Čakstiņš, Ričards Ruņģis, Salvis Garančs un Rihards Vašuks. Komandas treneris - Sandris Šteinbergs.

Otro vietu izcīnīja 1. ģimnāzijas 1. komanda - Toms Markuss Salnājs, Edgars Dāvids Borherts, Kristers Frīdenbergs un Markuss Liepiņš. Komandas treneri - Edīte Kaufmane-Gannusa un Jānis Zemels.

Trešo vietu izcīnīja Ventspils Tehnikuma 1. komanda - Rūdis Lasenbergs, Roberts Bērziņš, Ģirts Eglājs un Alekss Skripka. Komandas trenere - Ivita Zaķe.

Ceturtajā vietā ierindojās 1. ģimnāzijas 2. komanda un piektajā vietā Ventspils Tehnikuma 2. komanda.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts 4. vidusskolas audzēknis - Salvis Garančs.

Starp spēlēm norisinājās konkurss, kurā ikvienam bija iespēja iegūt piemiņas balvas no Ventspils Tehnikuma.

Šādas sacensības 3x3 basketbolā notika jau otro gadu pēc kārtas.