Piektdien, 24. septembrī Ventspils teātra radošā komanda dosies uz Limbažiem, lai piedalītos Starptautiskajā amatierteātru festivālā ''Spēlesprieks 2021'', kurš norisināsies no 24. līdz 26. septembrim.

Šī gada festivāla devīze ir ''Skatuve ar un bez rāmja'', kas teātra izrādes ļaus piedzīvot gan tā klasiskajā formātā, gan improvizētās versijās un neierastās vidēs – pilsētas bibliotēkā un dabas pastaigā ap Limbažu Lielezeru.

Ventspilnieki piedalās ar izrādi Dario Fo, Franka Rame ''Brīvais pāris'', kura 2020. gadā kļuva par Latvijas amatierteātru skates ''Gada izrāde 2019'' laureāti un Antonijas lomas izpildītāja – aktrise Ineta Kalniņa ieguva augsto ''Gada aktrise 2019'' titulu.

Šogad festivālā liels skaits amatierteātru izvēlējušies tēmu ''Sieviete''. Arī Ventspils teātra izrādē visi notikumi risinās par un ap sievieti un vīrieti – mīlestība, laulība, attiecības, uzticība, saprašanās… un nesaprašanās… Kas notiek, ja tiek izspēlēts ''Brīvā pāra'' scenārijs…

Ventspils teātra režisore Vija Draviņa: ''Esam ļoti priecīgi par uzaicinājumu kļūt par šī festivāla dalībniekiem, satikties ar līdzīgi domājošiem, radošiem un atraktīviem cilvēkiem, smelties pieredzi, gūt jaunas atziņas un baudīt brīnišķīgas, ar teātra elpu piepildītas festivāla dienas un naktis!''

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: