Tēma: 1. ģimnāzija

 • Svētdien notiks Ventspils koru skate 0

  21. aprīlī plkst. 12.00 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas aktu zālē notiks Ventspils koru repertuāra pārbaudes skate. Piedalīsies sieviešu kori “Venda” un “Lība”, jauktie kori “Ventspils”, “Līvzeme”, “Kaiva” un “Cantabile”, Ventspils vīru koris un senioru sieviešu koris “Ziemeļzvaigzne”.

 • Ģimnāzijā būs trīs 7. klases 1

  Pamatojoties uz pašvaldības rīkojumu, 2024./2025. mācību gadā Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā plānots atvērt trīs 7. klases. Šādi tiks ievērots optimālais audzēkņu skaits vienā klasē, turklāt paplašinātas iespējas ģimnāzijā mācīties vairāk interesentiem.

 • Intervija ar Pārslu Kopmani. Portfelis – ir, portfeli – velc! 0

  Viena no mūsu pilsētas granddāmām – ilggadējā Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktore Pārsla Kopmane – par savu mūža darbu saņēmusi gan Triju Zvaigžņu ordeni, gan citus valsts un pilsētas apbalvojumus. Tagad viņas pedagoģiskā un dzīves pieredze dāsni top dāvāta mazmeitai Šarlotei, jau pusgadu dzīves upei ir rāmāks tecējums.

 • Uzdāvina skolai basketbola bumbas 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzija saņēmusi jauku dāvanu – turpmāk sporta stundās bez jau esošajām basketbola bumbām varēs izmantot vēl sešas 3x3 basketbola bumbas. Iniciatīva sagādāt bumbas skolai nāk no ģimnāzijas 12. klases skolēna, BK Ventspils basketbolista Toma Markusa Salnāja.

 • Absolventi tiekas ar ģimnāzijas audzēkņiem 0

  9. decembrī – Ventspils Valsts 1. ģimnāzija svinēs 105 gadu jubileju, aicinot uz salidojumu skolas absolventus. Ģimnāzija jau laikus sākusi gatavoties šim nozīmīgajam pasākumam, un viena no tradīcijām ir absolventu aicināšana uz skolu, lai tagadējie audzēkņi uzzinātu, kādus dzīves un karjeras ceļus palīdzējusi pavērt skola.

 • Ģimnāziju turpmāk vadīs Ieva Jurova 0

  Janvārī tika saņemts līdzšinējās ģimnāzijas direktores Pārslas Kopmanes iesniegums par atbrīvošanu no amata, līdz ar to Ventspils Izglītības pārvalde rīkoja atklātu konkursu uz iepriekš minēto direktora amatu. Otrdien, 20. jūnijā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome par Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktoru nolēma iecelt Ievu Jurovu.

 • Ģimnāzijā gozējas kaķi 0

  Ventspils Valsts 1.ģimnāzijā iekārtota atkal jauna mākslas izstāde. Šoreiz tajā apskatāmi mīlīgi kaķi, kurus uzzīmējusi dizainere un ilustratore, kādreizējā ģimnāzijas audzēkne Inga Barkāne.

 • Koriem izcili panākumi skatē 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas aktu zālē notika Ventspils koru repertuāra pārbaudes skate. Ar ļoti labiem panākumiem tajā piedalījās sieviešu kori “Venda” un “Lība”, jauktie kori “Ventspils”, “Līvzeme”, “Kaiva” un “Cantabile”, senioru sieviešu koris “Ziemeļzvaigzne” un Ventspils jauniešu koris.

 • Notiks Ventspils koru skate 0

  Sestdien, 29. aprīlī plkst. 11 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas aktu zālē notiks Ventspils koru repertuāra pārbaudes skate. Piedalīsies sieviešu kori ''Venda'' un ''Lība'', jauktie kori ''Ventspils'', ''Līvzeme'', ''Kaiva'' un ''Cantabile'', senioru sieviešu koris ''Ziemeļzvaigzne''.

 • Virzīs grozījumus par iestājpārbaudījumiem ģimnāzijās 0

  Lai šopavasar ieviestu nepieciešamo regulējumu iestājpārbaudījumu rīkošanai ģimnāzijās, parlamentā tiks virzīti alternatīvi Vispārējās izglītības likuma grozījumi, kas skars tikai jautājumus par iestājpārbaudījumiem un sertifikātu izsniegšanu 9. klasēs, vienprātīgi nolēma Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputāti.

 • Gūst atzinību Amerikā 0

  Ventspilniece Samanta Bumbiere kļuvusi par ASV Nacionālās goda asociācijas (National Honor Society) Ņujorkas Militārās akadēmijas nodaļas goda biedri. Samanta pērn pabeidza Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 9. klasi un vēlējās izglītību turpināt Amerikā.

 • Ģimnāzijā – sapumpurots zars 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā no 4.aprīļa līdz 12. maijam apskatāma Jūrmalas mākslinieku biedrības sagatavotā izstāde …uzplaukst sapumpurots zars. Biedrības pārstāve Līga Baņķiere, kuras darbi ģimnāzijā bija izstādīti februārī un martā, norāda, ka jaunā izstāde ir Jūrmalas mākslinieku pavasarīgs sveiciens Ventspilij.

 • Skolēni iepazīst oftalmologa darba specifiku 2

  Februārī pie Kurzemes Acu centra vadītāja, oftalmologa Dr. Kaspara Ozola viesojās Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas vidusskolēni, lai iepazītu ārsta darba specifiku. Dr. Ozols gan pastāstīja, gan arī demonstrēja, kā tiek veikti izmeklējumi, kādas ir mūsdienu iespējas acu veselības uzlabošanā, vienlaikus parādot arī daudzveidīgo diagnostikas un ārstniecības piedāvājumu.

 • Ģimnāzijā - Baņķieres gleznu izstāde 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 1. stāva foajē no 6. februāra apskatāma mākslinieces Līgas Baņķieres gleznu izstāde ''Rīga - Ventspils''.

 • Saņem Draudzīgā aicinājuma fonda balvu 1

  Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē 26 Latvijas pedagogiem pasniegta Draudzīgā aicinājuma fonda balva "Par mūža ieguldījumu izglītībā". Apbalvojumu saņēma arī Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktore Pārsla Kopmane.