Tēma: 1. ģimnāzija

 • Jaunieši izzinās karjeras iespējas 0

  Ceturtdien, 5. decembrī, no plkst. 15 līdz plkst. 18 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā notiks pasākums ''Kontakt(s)krējiens'', kura laikā skolas vecāko klašu skolēniem tiks dota iespēja satikt dažādu jomu profesionāļus, lai iepazītos ar viņu darba ikdienu un pienākumiem.

 • Ģimnāzijā būs skatāma Gundegas Rebhūnas izstāde 0

  27. novembrī plkst. 18 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā tiks atklāta Gundegas Rebhūnas izstāde ''Vēro… Sajūti…Piedzīvo…'', kuras fotogrāfijās māksliniece atainojusi jūru, kuģus, ostu un Ventspils pilsētu.

 • Aicina iedegt «Gaismas ceļu» 0

  Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, Ventspils Valsts 1. ģimnāzija 18. novembrī aicina uz svētku pasākumu.

 • Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas koris plūc laurus Moldovā 2

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas jauktais koris piedalījās starptautiskajā koru konkursā ''A ruginit frunza din vii" Kišiņevā, Moldovā, kurā kopumā piedalījās 22 kori no Moldovas, Ukrainas, Rumānijas un Latvijas. Kolektīvus vērtēja starptautiska žūrija.

 • Sporta nams ar citādākām iespējām 0

  Sporta namā Centrs zem viena jumta sadzīvo svarcelšana, šaušana, sporta veidi, ar kuriem iespējams nodarboties zālē, un arī iespaidīga kāpšanas siena. Tajā trenējas gan augstākās raudzes profesionāļi, gan vienkārši entuziasti.

 • Panākumi Nacionālajā debašu turnīrā 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas debatētāju komanda Nacionālajā debašu turnīrā Jelgavā ir ieguvusi 1. vietu un uzvarētājas komandas titulu, savukārt 4. vidusskolas debatētāji izcīnījuši 2. vietu.

 • Notiks sarunu vakars «Pāri robežām» 0

  Piektdien, 22. martā plkst. 17 Galvenajā bibliotēkā ikviens interesents aicināts uz sarunu vakaru “Pāri robežām”. Pasākumā piedalīsies četri dažādu jomu profesionāļi, kuri dalīsies savos dzīves un pieredzes stāstos.

 • Ģimnāzija aicina uz atvērto durvju dienu 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzija 22. martā plkst. 9:30-13:30 aicina ikvienu 9. klašu skolēnu, kurš domā par mācību turpināšanu vidusskolā, apmeklēt atvērto durvju dienu "Piesekojies ģimnāzistam!".

 • Izskanējusi amatieru koru skate 0

  1. ģimnāzijā notika Ventspils pilsētas un novada amatieru koru 2019. gada skate. Klausītāji varēja vērtēt un baudīt interesantas un daudzveidīgas koru programmas, jo šajā reizē kolektīvi izpildīja trīs brīvas izvēles skaņdarbus.

 • Ventspilnieks «Hattrick» rāda kendama trikus (VIDEO) 0

  Kendama spēle kļūst aizvien populārāka. Par labāko kendamas spēlētāju ir atzīts ventspilnieks Elvis Arhinovičs, kurš ne tikai cenšas Armandam Pučem ierādīt kendamas pamatus, bet parāda arī krietni nopietnākus trikus raidījumā Hattrick.

 • Jomas koordinatori no Ventspils un Talsiem piedalās mācībās 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas telpās tikās vairāk nekā 30 Ventspils pilsētas un novada, kā arī Talsu pilsētas un novada jomas koordinatori, lai piedalītos mācībās, dalītos pieredzē un veidotu jaunus risinājumus metodiskā darba organizēšanai.