Tēma: 1. ģimnāzija

 • Dibināta Riharda Pecholca piemiņas stipendija 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas absolvents Roberts Molotanovs, kas šobrīd darbojas kā jurists, dibinājis stipendiju un to novēlējis talantīgiem un spējīgiem Ventspils un Ventspils novada jauniešiem, lai atbalstītu to studijas Latvijas augstskolās.

 • Pieejami jaunie 3x3 basketbola laukumi 0

  Turpmāk katru dienu no plkst.10 līdz plkst. 22 iedzīvotājiem būs iespējams bez maksas izmantot jaunos 3x3 basketbola laukumus, kuri atrodas Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas sporta laukumā.

 • Pasniegti Ventspils pilsētas domes Atzinības raksti 0

  Sestdien, 11. jūlijā, tika pasniegti Ventspils pilsētas domes Atzinības raksti Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas ekonomikas skolotājai Anitai Jozus un biedrības ''Ventspils pludmales volejbola klubs ''Bloks'''' dibinātājam, valdes priekšsēdētājam un trenerim Ainaram Sokam.

 • Ventspils jauniešu uzņēmums viens no labākajiem Latvijā (VIDEO) 1

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un Ventspils 2. vidusskolas kopējais skolēnu mācību uzņēmums (SMU) ''LyL'' iekļuvis starp desmit ''Jauno uzņēmēju dienu 2020'' finālistiem un piedalīsies pasākumā Rīga, cīnoties par Latvijas labākā SMU titulu un tiesībām pārstāvēt valsti Eiropas finālā.

 • Ventspils skolēnu mācību uzņēmumi starp labākajiem 1

  Divi Ventspils skolēnu mācību uzņēmumi - ''Bullroarer'' un ''LYL'' - iekļauti starp 20 labākajiem vidusskolas grupā Junior Achievement Latvia īstenotajā skolēnu mācību uzņēmumu programmā.

 • Notiek darbs pie pārvietojamā 3x3 basketbola laukuma piegādes 0

  3x3 basketbols pasaulē ir piedzīvojis strauju attīstību un novērtējot šī sporta veida attīstību un uzlabojot sporta infrastruktūras pieejamību Ventspils pilsētā, šobrīd iepirkumā uzvarējusī firma strādā pie pārvietojama 3x3 basketbola laukumu segumu un grozu piegādes.

 • Ventspilnieces starp 100 talantīgākajiem studentiem 0

  Ar Latvijas Universitātes (LU) fonda atbalstu ik gadu ap 100 talantīgāko studentu saņem stipendijas, kas palīdz jauniešiem doties pretim jauniem panākumiem. Jau vairākus gadus atbalstu saņēmušas arī divas LU studentes no Ventspils puses - Līva Kukle un Marija Samoviča.

 • Gribu būt labs līderis un palīdzēt cilvēkiem 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 11. klases audzēknis Rihards Anšics ir nopietni aizrāvies ar uzņēmējdarbības principu izpēti. Šim mērķim viņš velta katru dienu, krājot vērtīgu pieredzi dažādās nometnēs, jauniešu līderības programmā un citos projektos. Rihards ir pārliecināts, ka reiz izveidos savu uzņēmumus, kam būs progresīvi risinājumi kokapstrādes jomā.

 • Ģimnāzija aicina uz projektu nedēļas darbu izstādi 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā līdz 24. janvārim notiek projektu nedēļa. Tās laikā ģimnāzijas 7. līdz 9. klašu skolēni strādā pie tēmām par pašu izvēlētiem mācību satura jautājumiem - veido maketus, modeļus, mācību žurnālus, galda spēles un citus interesantus un radošus darbus.

 • Jaunieši izzinās karjeras iespējas 0

  Ceturtdien, 5. decembrī, no plkst. 15 līdz plkst. 18 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā notiks pasākums ''Kontakt(s)krējiens'', kura laikā skolas vecāko klašu skolēniem tiks dota iespēja satikt dažādu jomu profesionāļus, lai iepazītos ar viņu darba ikdienu un pienākumiem.