Lietuvā un Igaunijā aizvadītas vairākas sacensības vieglatlētikā, kurās ar labiem rezultātiem startēja Ventspils olimpiskās vienības sportisti.

Lietuvas pilsētā Palangā notika Lietuvas kausa izcīņas sacensības, kurās piedalījās Māra Grīva, Gundega Grīva un Jānis Svens Grīva. Māra Grīva tāllēkšanas sektorā veica tikai divus lēcienus un ar rezultātu 6.07m izcīnīja 2. vietu, bet trīssoļlēkšanā ar rezultātu 13.07m 3. vietu. Jānis Svens Grīva šķēpu aizmeta 75.34m tālu un izcīnīja 2. vietu, bet Gundega Grīva ar 49.04m tālu metienu ierindojās 4.vietā.

Igaunijas studentu pilsētā Tartū jau 56. reizi notika leģendārā igauņu šķēpa Gustava Sules piemiņas sacensības, kurās startēja Madara Palameika. Madara šķēpu aizmeta 57.42m tālu un izcīnīja pirmo vietu.

Igaunijas pilsētā Valgā kārtslēkšanas sacensībās piedalījies Mareks Ārents, kurš vasaras sezonas pirmajā startā pārlēca 5.41m augstu latiņu un izcīnīja 1. vietu.

5. jūnijā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā notiks Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskās šķēpa mešanas sacensības ''Ventspils šķēpi 2021'', kurās piedalīsies visi labākie Latvijas šķēpa metēji. Viņu vidū būs vairāki Ventspils Olimpiskās vienības sportisti - Rolands Štrobinders, Madara Palameika, Jānis Svens Grīva, Gundega Grīva u.c.

Sacensības tiešraidē būs iespējams vērot Sportacentrs.com TV kanālā.