No pirmdienas, 7. jūnija, apmeklētājiem tiks atvērta Galvenā, Bērnu, Pārventas, Mūzikas, Gāliņciema un Ventspils Augstskolas bibliotēka.

Bibliotēku apmeklētāji tiks apkalpoti, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, tas ir, lasītājiem, apmeklējot bibliotēku, obligāti jālieto sejas aizsargmaska, jādezinficē rokas un jāievēro 2 metru distance.

Lasītavas zonā bibliotēkas apmeklētāji varēs uzturēties ne ilgāk kā vienu stundu. Bibliotēkās pieejamie datori būs pieejami individuālam (vai vienas mājsaimniecības) apmeklējumam, atbilstoši telpu platībai norādītajās vietās. Uzturēšanās laiks pie datora - ne ilgāk kā 30 minūtes. Bibliotēkās tiks nodrošināti arī printēšanas, skenēšanas, laminēšanas un citi maksas pakalpojumi.

Lai izvairītos no drūzmēšanās un liekas uzkavēšanās bibliotēkā, lasītāji aicināti grāmatas pasūtīt jau iepriekš. Pasūtīt interesējošo lasāmvielu iespējams trīs veidos - elektroniskajā katalogā https://ventspils.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx, rakstot uz e-pasta adresi biblioteka@ventspils.lv vai pa telefonu (Galvenajai bibliotēkai uz tālr. numuru 63627364, pārējām bibliotēkas struktūrvienībām uz tālr. numuriem, kas norādīti bibliotēkas mājaslapā http://biblioteka.ventspils.lv/kontakti/).

Ienākot bibliotēkā, lasītājs nodod izlasītās grāmatas grāmatu nodošanas kastē pie Galvenās, Bērnu un Pārventas bibliotēkas vai norādītajā grāmatu nodošanas vietā. Pēc tam tās tiks ievietotas karantīnā uz 72 stundām.

Bibliotēkas patur tiesības neapkalpot un lūgt atstāt bibliotēkas telpas apmeklētājus ar elpošanas ceļu slimību pazīmēm.

Ar Kultūras ministrijas izstrādātajām vadlīnijām ''Vadlīnijas epidemioloģiskās drošības pasākumiem bibliotēku darbībā'' var iepazīties ŠEIT!

Bibliotēku darba laiks:

 

Galvenā bibliotēka

Bērnu bibliotēka

Pārventas bibliotēka

Ventspils Ausgstskolas bibliotēka

Gāliņciema

bibliotēka

Mūzikas bibliotēka

Pirmdiena-piektdiena

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

10.00-18.00

11.00-18.00

10.00-18.00

Sestdien

9.00-15.00

9.00-15.00

9.00-15.00

9.00-15.00

Slēgts

Slēgts

Svētdienās - bibliotēkas slēgtas. Medicīnas bibliotēka jūnijā un jūlijā būs slēgta, tā darbu atsāks augustā, apkalpojot lasītājus darba dienā no plkst. 8.30 līdz 17. Pēc medicīnas literatūras grāmatām visi interesenti aicināti griezties Ventspils Galvenajā bibliotēkā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: