Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izbeidzis kriminālprocesu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas tika ierosināts par to, ka Ventspils pašvaldības līdzekļi, iespējams, izmantoti neatbilstoši pašvaldības pamatfunkciju veikšanai, iegādājoties automašīnas Audi A8 pašvaldības vajadzībām.

2021. gada 24. februārī KNAB, iepriekš uzsākta Kriminālprocesa ietvaros, veica kriminālprocesuālās darbības Ventspils pašvaldībā, t.sk. Ventspils domē un Ventspils pilsētas pašvaldības policijā. Darbības tika veiktas saistībā ar aizdomām par iespējamu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

KNAB ir atzinis, ka izmeklēšanā gūto pierādījumu kopums norāda, ka ne vienas Ventspils pilsētas pašvaldības amatpersonas darbībās nav saskatāmas Krimināllikumā paredzētās noziedzīgā nodarījuma pazīmes.

Kriminālprocess ir izbeigts noziedzīga sastāva trūkuma dēļ.

Lasi vēl

Komentāri (18)

 • -1
  Vpr Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Bīstams precedents.

 • 0
  Virsliga Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Trūkst vārdu. Cik gan nožēlojami bezspēcīgs ir šis kantoris, ka tik acīmredzamā lietā nesaredz dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu? Jeb varbūt domes deputāta (atstādināta mēra) nodrošināšana ar ekskluzīvu luksus auto un šoferi privātām vajadzībām par nodokļu maksātāju naudu ir kaut kas tāds normāls un visiem pieejams? Ja?
  Un L&V jau gavilē - re, cik mēs te pareizi un labi dzīvojam. Kā tad! Tiešām nemaz, nemaz nav kauna (nu drusciņ) vēlētāju priekšā? Tiešām nemaz? :(((( Nu jā, nav ko kaunēties - šefs lika, iebilst nedrīkst. Kas tā ir par tādu nožēlojamu kalpu domāšanu???

 • 0
  Krima Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Nekas. Būs jauns domes sastāvs un tad saskatīs to, ko gadiem nekā nespēja. Tas attiecas ne tikai uz Audi A 8, bet uz plašu spektru. Cerība ir. Šīs dienas debates Rīga 24 to spoži apliecināja.

 • -9
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ja jau pat KNABis neko neatrada, tad viss ir kārtībā. Kārtējais pierādījums, ka tikai mēģināja sacelt haju, lai nomelnotu tos, kas strādā. Jo tiem, kas strādā, par tiem darbi runā, bet tiem, kas nestrādā, tiem citu darbi jānomelno, lai kaut kā izceltos, jo savu darbu jau nav!
  Kārtējais pierādījums, ka arī šis bija tikai tāds nomelnošanas mēģinājums bez pamata!

 • -11
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Mēs te varam šūmēties, bet, godīgi sakot, tik gudro , darbspējīgo un apsviedīgo mēru mums vairs nebūs. Par auto - es redzu daudz mašinu kas pa naktī stāv pie mājām ar firmu uzrakstiem. Vai tad tiem drīkst izmantot darba mašīnu privātām vajadzībām , bet mēram - ne? Būsim objektīvi

 • 0
  Varis Paijs Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Atšķirību starp privātu un publisku naudu jau nu tā kā vajadzētu saprast...

 • -1
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Uzņēmumu auto ir aprīkoti ar GPS un vadītāja adrese norādīta kā bāzes vieta. Par ārpus izmantošanu, pieņemšanas - nodošanas aktā norādītā persona maksā.
  Šaubos, vai mazais puisietis kaut centu samaksājis...

 • 0
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  pat nav ko komentēt..jāmāk pareizi visu izdarīt.super.

 • -1
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  jā debates bija labas

 • -10
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Šeit pamatā būtu jāsaprot atšķirība starp realitāti un nomelnošanas akcijām! Šī bija klaja nomelnošanas kampaņa, diemžēl kārtējā. Tomēr tika pierādīts, ka tā bija tikai kampaņa, turklāt bez pamata!
  Kauns tiem, kas ceļ šo traci par neko. Būtu labāk kaut ko strādājuši, ko radījuši, ko atjaunojuši! Darbi par cilvēkiem runā. Šie jūsu darbi, jeb nedarbi taisot šādas nomelnošanas akcijas runā par jums tikai sliktu!

 • 0
  Varis Paijs Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Martiņ, kas tad tur bij samelots? Nebija luksus auto policijai jāpērk, jo brīvostas pirktās vairs nevarēja lietot? Nebija privātām vajadzībām?

 • -8
  domāju Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  > Varim Paijam... Rakstīja jau ka tas luxus auto maksā 100 un vairāk tūkstošu, izrādās vairāk kā uz pusi mazāk... Un noteikti jau katram braucienam, kā pienākas, ir arī pavadzīme, kas kurp braucis...

 • 0
  Virsliga Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ē, šo būtu interesanti zināt "katram braucienam, kā pienākas, ir arī pavadzīme, kas kurp braucis...". Es varētu saderēt uz savu rolleri, ka nav nekā tāda. Uz pusi mazāk kā 100 tūkstoši... nu jā, pašvaldības policija nav brīvosta... tautā runā, ka "lēta" lietota autiņa nopirkšana karalim arī bijis galvenais iemesls, kāpēc Arājam vajadzēja sākt art citur...

 • -1
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Jūs tā kā apšaubāt KNAB darbu? Tie ir ļoti nopietni apvainojumi.. ar tiem noteikti būtu jāvēršas kur tālāk. Vai ar šādiem apvainojumiem nekur tālāk par forumu nespējat vērsties? Ja jums ir kaut viens puslīdz ticams arguments, tad tas ir pilsoniskais pienākums par to ziņot.

 • 0
  Egils Liepins Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Virsliga - tas nozīmē, stulbi kā sētas cirvji, un zagt ir vienīgais, ko māk. Pavadzīme, kurp braucis.

 • 0
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  šis knab nesaskata-nomainīsies cilvēki un cits knab saskatīs-nu tā taču var būt...

 • 0
  Artis no Puzes Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Precedenta nav... tā ir bijis visus šos gadus,kamēr pastāv KNAB.

 • -1
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Eu nu veči, ja jūs apšaubāt KNAB darbu, tad jums ir ļoti nopietni argumenti. Uz priekšu, rīkojaties ārpus foruma! Bet ja tā, tikai forumā, tad rēķinieties, ka ar neslavas celšanu KNABAm var plāni klāties! Tā tomēr tāda nopietna iestāde un strādā ar korupcijas apkarošanu.. a jūs viņiem te tagad tā kā to pārmetat..

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: