Grieķijas otrajā spēcīgākajā basketbola līgā neveiksmju sēriju izdevies pārtraukt Mārim ļaksam un viņa komandai Panerythraikos.

Ļaksas klubs savā laukumā tikās ar Arkadios komandu, kas turnīra tabulā atrodas krietni augstāk. Pēc trim ceturtdaļām rezultāts bija neizšķirts (68:68), bet pēdējās desmit minūtes labāk nospēlēja mājinieki, svinot panākumu 81:76 un pārtraucot trīs maču zaudējumu sēriju. Ļaksa laukumā devās starta pieciniekā un 29 minūtēs guva 14 punktus (2p 5/4, 3p 1/1, sodi 3/3), kļūdams par rezultatīvāko komandas spēlētāju. Vēl viņa rēķinā divas atlēkušās bumbas un tik par pārķertās piespēles.

Vidēji mačā ventspilnieks pavada vairāk nekā 23 minūtes, gūst 8,1 punktu, izcīna 2,5 atlēkušās bumbas un reizi rezultatīvi piespēlē. Pēc 15 mačiem Panerythraikos ar pieciem panākumiem ieņem priekšpēdējo vietu 16 komandu konkurencē, bet tikai par vienu uzvaru atpaliek no desmitās, bet divām – no septītās vietas.