Optibet Virslīgas 18. kārtas centrālajā mačā Ventspilī tikās FK Ventspils un Riga FC. Spēli ar 2:0 (1:0) uzvarēja Riga FC.

Pirmos vārtus mača 20. minūtē guva rīdzinieku debitants Stefans Miloševičs, kurš precīzi sita ar galvu. Kopumā mačs bija ļoti līdzīgs, bet otrajā puslaikā ventspilnieki bija pārņēmuši iniciatīvu un reizi no izdevīgas pozīcijas trāpīja pa vārtu pārliktni. Savus otros vārtus Riga FC guva jau kompensācijas laikā, kad neviena nepieskatīts no tuvas distances ar galvu pārsvaru nostiprināja Kule Mbombo.

Šī uzvara Riga FC turnīra tabulā vismaz līdz svētdienai ļāva palielināt pārsvaru pār RFS līdz pieciem punktiem.

Komentāri (2)

• 0
    еs 15.09.2020, 11:43:44

Izskatās, ka 2020.gada rudenī, gluži kā 2017.gada rudenī, atslēgas jautājums ir kluba turpmākais liktenis vispār, nevis pēc iespējas augstākā vieta tabulā.

• -1
    Latvija pāri visām! 15.09.2020, 11:56:29

Augstāka vieta ļauj tikt pie lielākas UEFA naudiņas, tātad kādu daļu kluba problēmu šai sakarā tas atrisinātu.