Optibet Virslīgas 19. kārtas spēlē 20. septembrī Arkādijas stadionā Rīgā tikās RFS un FK Ventspils. Mačs noslēdzās neizšķirti 1:1, taču RFS pašā spēles izskaņā neizmantoja lielisku iespēju izraut uzvaru. Darko Lemajičs nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Pirmie vārti tika gūti pirmā puslaika izskaņā, kad pēc Aleksandra Solovjova piespēles ar galvu rezultātu atklāja Artūrs Zjuzins. Turpinājumā mājiniekiem bija vairākas labas iespējas nostiprināt pārsvaru, taču 69. minūtē iesita viesi. Fantastiski soda sitienu izpildīja Jevgenijs Kozlovs.

Mača pēdējās minūtēs Darko Lemajičam bija iespēja izraut uzvaru RFS, taču viņš nespēja realizēt 11 metru soda sitienu. To atvairīja vārtsargs.