Iepriekšējā nedēļas nogalē biedrības JSK ''Demora'' četri sportisti ar trīs zirgiem un poniju startēja lielākajā gada pasākumā Lietuvā - ''Audruvis Champions Tour 2020 II'', kur par prestižām balvām un čempiona tituliem sacentās spēcīgākie Baltijas valstu jātnieki.

Visu dienu maršruti bija atvērtie, kur varēja startēt gan iesācēji, gan profesionāli, tādēļ konkurence bija pārsteidzoši liela, šajās dienās reģistrēti 1145 starti. Pēdējās dienas galvenajā maršrutā ar šķēršļu augstumu 140 cm uzvarēja Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks ar zirgu Go For It, kurš izcīnījis tiesības startēt Olimpiskajās spēlēs.

Šoreiz no JSK Demoras sportistiem augstākos rezultātus uzrādīja Alise Lūse ar zemnieku saimniecībai ''Demoras staļļi'' piederošo poniju Džoana ātruma maršrutos ar šķēršļu augstumu 80cm, visas dienas iegūstot godalgotās vietas, tostarp otro, starp turpat 90 sportiskajiem pāriem. Alisei ar Džoanu izcili starti arī 100 cm maršrutā kopā ar lielajiem zirgiem un nopietniem sportistiem, ieņemot augsto 11 vietu starp 78 dalībniekiem.

Gan izlecot maršrutus tīri, gan ar kādu gāztu šķērsli, bet katrs sportiskais pāris veicot savu uzdevumu maršrutā visas sacensību dienas startēja ar savām ģimenēm piederošajiem zirgiem - Marta Jansone ar zirgu Red Grace, Anna Čakstiņa ar Chikita un Sofija Nikolajenko ar Lavelas.

''Lielākais izaicinājums vairāku dienu sacensībās tomēr ir izturības rūdījums - agrie rīti, kad pirmais starts ir plkst. 7 no rīta un vēlie vakari, kad jānoskatās vadošo jātnieku augstāko maršrutu starti.

Spēt nākamajā rītā pamosties un mobilizēties savam labākajam sniegumam maršrutā prasa milzīgu gribasspēku un pie tik liela dalībnieku skaita mazākā neuzmanība, vai kļūda liedz iekļūt godalgotajās vietās. Jāsaka, ka Demoras meitenes šo pārbaudījumu kārtējo reizi izturēja godam un gatavojas jau nedēļas beigās doties uz Kleistiem, Vasaras III posmu, kā arī uz Audruvis III posmu, Lietuvā augusta beigās, jo arī tur tiek vākti kopvērtējuma punkti,'' tā jātnieku sporta kluba ''Demora'' valdes priekšsēdētāja un trenere Gelinta Apse.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: