Pie 13. panākama Latvijas-Igaunijas līgā tikuši BK Ventspils basketbolisti, turklāt piekto reizi uzvara izcīnīta, gūstot 100 un vairāk punktus – šoreiz savā laukumā pieveikts BK Liepāja.

Ventspilnieki šo maču aizvadīja bez Ronalda Zaķa, kamēr viesi bija ieradušies ar uzreiz vairākiem jaunajiem leģionāriem sastāvā. Pirmās desmit minūtes aizritēja līdzīgā cīņā (27:26), taču nākamajās divās ceturtdaļās Ventspils nokārtoja sev komfortablu uzvaru.Puslaikā Artura Visocka-Rubeņa padotie sameta 64 punktus un tika pie 26 punktu pārsvara, kam nākamajās desmit minūtēs pielika vēl septiņus punktus – 86:53. Pēdējā ceturtdaļā viesi nedaudz samazināja savu punktu deficītu, taču pacīnīties par intrigas atjaunošanu ventspilnieki neļāva, svinot uzvaru 109:80.

Ļoti produktīvu maču aizvadīja Raiens Luters, kurš guva 18 punktus, savāca deviņas atlēkušās bumbas un pārķēra četras piespēles, sakrājot lietderības koeficientu 32. Rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Kristaps Gludītis, pa 14 sameta Māris Gulbis un Jānis Bērziņš, bet 13 – Vess Vašpuns.

Trešdien Ventspils uzsāks FIBA Eiropas kausa otrā posma otro apli, savā laukumā uzņemot Ungārijas klubu Egis Kormend, kas nedēļas nogalē nacionālajā čempionātā viesos ar 87:84 pieveica ventspilniekiem zināmo Szolnok komandu. 16 mačos komandas rēķinā ir 13 uzvaras, bet Eiropas kausā trīs otrā posma spēlēs tai ir viens panākums.