Ventspls futbolisti Latvijas izlases sastāvā šodien spēlēs ar Ganas vienību, kā arī notiks LMT Virslīgas astotās kārtas spēles.

Latvijas izlases futbolisti šodien Lielbritānijā aizvadīs pārbaudes spēli ar Pasaules kausa 2010 finālturnīra dalībnieci Ganas valstsvienību. Latvijas izlases sastāvā ir arī trīs futbolisti no FK Ventspils komandas: Aleksandrs Koļinko, Ritus Krjauklis un Jurijs Žigajevs.

Tāpat šodien Ventspilī risināsies LMT Virslīgas astotās kārtas spēle starp FC Tranzit un SK Blāzma spēlētājiem, spēles sākums plkst. 16. 2.pamatskolas futbola laukumā. Abas komandas čempionāta turnīra tabulā atrodas viena aiz otras, SK Blāzma piektā, bet mūsējie sestie. FC Tranzit futbolistiem izdevies izcīnīt divas uzvaras un tikpat neizšķirtus, kamēr Blāzmas spēlētājiem trīs uzvaras un kopvērtējumā par vienu punktu vairāk.

Abām komandā līdzīgi rādītāji arī gūtos/zaudētajos vārtos. Mūsējie guvuši piecus vārtus, kamēr viesi septiņus, bet tranzīta futbolisti ielaiduši par vieniem vārtiem mazāk 12.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: