Latvijas čempionātā motokrosā trešā posma sacensībās ventspilnieki uzrāda teicamus rezultātus.

Sacensībās Gulbenē risinājās divas dienas un braucējiem bija paveicies ar laika apstākļiem, jo nebija lietus un liels karstums. Vairāki Rodeo sportisti izcīnīja vietas uz goda pjedestāla, bet jautājums par kopvērtējuma uzvarētāju palicis atklāts. Lai noteiktu kopvērtējuma uzvarētājus, tiek ņemti piecu labāko braucēju uzrādītie rezultāti.

Kvadri 200 klasē pārliecinoši uzvarēja Ralfs Reinfelds, bet uzreiz aiz goda pjedestāla Edijs Bernics, kuram tikai 12 gadi. Mini MX klasē, kura Latvijā izveidota tikai divus gadus iepriekš, trešajā vietā finišēja Oļegs Jurenko. Šajā klasē sportisti sacenšās ar pitbaikiem, tie ir maza izmēra motocikli. Sacensību pirmajā dienā Rodeo klubam godalgas pievienoja Edgars Meņģelis, kurš spēcīgā konkurencē izcīnīja 1.vietu. Bet Kristapam Smiltniekam bronzas godalga.

Otrajā sacensību dienā Kvadri OPEN pārliecinoši labākais abos braucienos un zelta medaļu ieguva Kristaps Meņģelis. Nedaudz līdz labāko trijniekam pietrūka Raimondam Baltgalvim, kuram 5. vieta. Jāpiebilst, ka šajā klasē bija ieradušies arī stiprākie igauņu braucēji. Braucēji sacentās apvienotajā MX1 un MX2 klasē, bet rezultāti katrā klasē tika vērtēti atsevišķi. MX2 klasē sudraba medaļu kopvērtējumā ieguva Toms Macuks.

Ātrākais prestižajā MX1 klasē bija mūsu Sumatas sportists Niks Apfelbaums. Strap Veterāniem uzreiz aiz medaļām palika Arvis Sanders, kuram patraucēja kritiens pirmajā braucienā. Nākošās sacensības jau 13.jūnijā Dobelē, kad risināsies Battery Superkausa posms.

Tikmēr Pasaules motokrosa čempionāta sestā posma sacensībās ASV MX2 klasē 12.vietu izcīnīja Rodeo kluba braucējs Matīss Karro. Pirmajā braucienā Karro uzrādīja 15. rezultātu, bet otrajā starts izdevās veiksmīgāks un iegūta gan 12 vieta braucienā, gan kopvērtējumā.

Motokluba Rodeo direktors Arvis Sanders Ventas Balsij atklāja, ka sacensību noslēgumā viņiem kopvērtējumā tika piešķirta otrā vieta, bet lēmums tika apstrīdēts. Mūsu braucēji izcīnīja trīs pirmās un pa vienai otrajai un trešajai vietai, kas ir labs rezultāts, tāpēc lūdzām pārskatīt sacensību rezultātus, tā Sanders. Sportisti nobrauca reāli pēc spējām, arī trešā un ceturtā vieta ir jāizcīna, jo motokrosā neviens neko nedāvina. Arvis izteicās, ka ir apmierināts un gandarīts, ja nav domstarpības par komandu vērtējumu.

Šis nav pirmais precedents, kad tiek pārskatīti rezultāti. Arvis ļoti priecājās par brāļu Meņģeļu uzrādītajiem rezultātiem, jo bija izdevies atrisināt tehniskās problēmas. Mazliet vairāk tika gaidīts no Toma Macuka , bet šī nebija viņa diena.