FK Ventspils futbolisti viesos spēlēja neizšķirti 3:3 ar Rīgas Mettu, turklāt komandai tas bija jau trešais neizšķirts pēc kārtas, taču vietu trijniekā joprojām izdevies saglabāt.

Pirmajā puslaikā ventspilnieki ielaida divus vārtus, turklāt otros no tiem, jau spēlējot vairākumā – sarkano kartīti par pēdējās cerības sodu pret Kasparu Svārupu bija nopelnījis Kirils Ševeļovs.

Otrajā puslaikā 16 minūšu laikā Ventspils prata panākt izlīdzinājumu, turklāt abus vārtus guva Daniils Ulimbaševs. Arī puslaika turpinājumā ventspilniekiem bija daudz iespēju pārspēt Mettas vārtsargu Dāvi Ošu, taču izmantot izdevās tikai vienu no tām. 82. minūtē Eliu ar tālu piespēli nogādā bumbu soda laukumā Mihailo Serhijčukam, kurš izpildīja teicamu sitienu, panākot 3:2 viesu labā. Jāpiebilst, ka ukraiņu leģionārs vien pirms divām minūtēm bija iznācis laukumā.

Ventspilij bija arī iespējas panākt arī 4:2, taču galu galā viss beidzās ar neizšķiru. Jau kompensācijas laikā pēc tāla šāviena pa ventspilnieku vārtiem bumba trāpīja pa mājinieku leģionāra Tamrilana Džamulatdinova galvu (spēlētājs drīzāk centās izvairīties, nekā uzsist), mainīja virzienu un ielidoja vārtos – 3:3.

Arī pēc neizšķirta Ventspils joprojām ieņem trešo vietu turnīra tabulā, par uzvaras tiesu atpaliekot no RFS un par tikpat apsteidzot Spartaku, turklāt visām trim komandām ir vienāds aizvadīto spēļu skaits.

No atlikušajām piecām spēlēm trīs ventspilnieki aizvadīs izbraukā, turklāt divi izbraukumi sekos jau nākamajās kārtās – 29. septembrī uz Valmieru, 5. oktobrī uz Daugavpili. 19. oktobrī Ventspilī viesosies Riga FC (jau divkārtējo čempionu statusā?), kam sekos mačs viesos ar RFS, bet sezona tiks noslēgta savā laukumā, 9. novembrī uzņemot Liepāju.

Vēl jāpiebilst, ka Latvijas futbola federācija izplatījusi paziņojumu, kurā LFF tiesnešu pārraudzības eksperta Alana Snoudijs atzīst, ka neieskaitītie vārti Ventspils un Riga FC spēlē bijusi kļūda. «Federācija turpinās trenēt un izglītot tiesnešus, lai viņu kļūdas samazinātu līdz minimumam. LFF lūdz ar izpratni izturēties pret visiem futbola tiesnešiem kopumā, paturot prātā, ka kļūdīties ir tikai cilvēcīgi. Tai pat laikā, protams, skaidrs, ka FK Ventspils kluba pārstāvjiem, spēlētājiem un līdzjutējiem tas ir vājš mierinājums,» rakstīts paziņojumā.