BK “Ventspils” basketbolisti aizvadījuši pēdējo spēli pirms jaunās sezonas sākuma, savā laukuma tiekoties ar VTB līgas klubu “Avtodor” un piedzīvojot zaudējumu 82:96.

Pirmo puslaiku ventspilnieki noslēdza ar minimālu vadību 45:44, bet pēc pārtraukumi viesi, kuriem toni noteica seši amerikāņi, ātri pārņēma vadību. “Avtodor” šajās desmit minūtēs guva 31 punktu un bija vadībā ar 75:59. Visā spēlē viesi izcīnīja uzvaru 96:82.

"Ventspils" komandas sastāvā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Vess Vašpuns, kura rēķinā arī piecas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. Jānim Bērziņam 12 punkti, savukārt citam komandas jaunpienācējam Raienam Luteram 11 punkti un sešas bumbas zem groziem.

Oficiālo sezonu "Ventspils" uzsāks 26. septembrī, kad paredzēta FIBA Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmā spēle izbraukumā Ungārijas pilsētā Sombathejā pret vietējo "Falco-Vulcano Energia KC". Savukārt "Pafbet" Latvijas - Igaunijas līgu ventspilnieki sāks 2. oktobrī ar maču viesos pret "Liepāju".

Ventspils - Avtodor 82:96 (23:22, 22:22, 14:31, 23:21)

Ventspils: Vašpuns 17, J. Bērziņš 12, Luters 11, Kaufmanis 10, Gulbis 8, Vītols 8, Jaunzems 7, Zaķis 4, Ķilps 3, Teits 2, Vīksne.

Komentāri (2)

• -1
    karlito 21.09.2019, 22:10:34

Nu traki neveiksmīga 3cet,bet komanda laba šogad.,izskatās perspektīva..Zaķim vajadzētu reiz pamosties,šodien pusaizmidzis izskatījās,Vītols tāds bailīgs...Visumā ok, par lielām uzvarām šogad!