13. un 14. septembrī Olimpiskā centra Ventspils basketbola halles visās trīs zālēs notiks Baltijas kauss basketbolā senioriem, kurā piedalīsies 32 komandas no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Sacensības notiks 11 vecuma grupās: sievietēm 30+, 40+, 50+, 55+ un vīriešiem 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+ un 70+ . Piektdien spēles sāksies no plkst. 17.20 un ilgs līdz plkst. 22. 40, bet sestdien – no plkst. 09.30 līdz plkst. 19.

Ventspils komanda spēlēs 45+ grupas turnīrā, kurā piedalīsies arī Alakajas (Viļņa, Lietuva), Briedis (Sirvintos, Lietuva) un Jūrmala un Ventspils. Pusfināla spēli pret Jūrmalu mūsu komanda aizvadīs 13. septembrī plkst. 21 basketbola halles 1. zālē. Uzvaras gadījumā mūsu komanda spēli par pirmo vietu aizvadīs 14. septembrī plkst. 14, bet zaudējuma gadījumā spēle par trešo vietu sestdien notiks plkst. 12.40.

Komandas sastāvā spēlēs Jānis Bacāns, Jānis Dārziņš, Māris Gipsers, Ingemārs Grēvels, Uģis Lasmanis, Balvis Leimanis, Andris Logins, Andris Mitenbergs, Egīls Rutkovskis, Artis Stūris un Andris Ziemanis.

Visa informācija par turnīru atrodama mājas lapā esba-basket.com.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: