Latvijas 1B līgas turnīrā pie panākuma tikuši FK Ventspils 2 spēlētāji, kas viesos pieveica FK Jelgava 2. Jāatgādina, ka abu komandu pamatspēku cīņā Ventspilī noslēdzās 1:1.

Mihaila Miholapa trenētie jelgavnieki 17. minūtē atklāja rezultātu, kad precīzi sita Virslīgā vairāk nekā 70 mačus aizvadījušais Andris Jaudzems. Tomēr izšķirošie notikumi risinājās otrā puslaika ievadā, kad īsā laikā divas reizes izcēlās Niks Dusalijevs – 51. minūtē viņš izlīdzināja rezultātu, bet 60. jau izvirzīja vadībā Ventspili 2. Lai gan viesi maču aizvadīja bez maiņām, minimālo pārsvaru izdevās nosargāt, tiekot pie devītās uzvaras sezonā un turnīra tabulā attālinoties tieši no Jelgavas 2.

Ventspilnieki ieņem ceturto vietu (33 punkti), par četriem punktiem apsteidzot zemgaliešus, bet par vienu atpaliekot no Riga FC 2. Stabili līderi ar 41 punktu un spēli rezervē ir Liepājas dublieri. Dusalijeva rēķinā tagad ir pieci vārtu guvumi, bet tikpat daudz guvis arī viņa komandas biedrs Abdula Gaņejevs.