Trīs dienas Valmierā notika Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā 25 metru baseinā, kurā piedalījās ap 400 sportistu, viņu vidū arī Sporta skolas “Spars” peldētāji.

Ventspili Valmierā pārstāvēja 13 sporta skolas peldētāji. Labākos sniegumu uzrādīja Roberts Zemturis, kurš izcīnīja 2. vietu 50m brīvajā stilā, piekāpjoties olimpisko spēļu dalībniekam valmierietim Uvim Kalniņam, kurš šajā disciplīnā ne tikai izcīnīja 1. vietu, bet uzstādīja arī jaunu Latvijas rekordu (22,54 sekundes).

Zemturis izcīnīja arī 3. vietu tauriņstilā. Lielisku sniegumu demonstrēja arī Sporta skolas “Spars” nodaļas treneris Pāvels Vilcāns, kurš ir bijušas skolas audzēknis un pats vēl aktīvi sporto. Viņš izcīnīja 2. vietu 100m kompleksā peldējumā, ierindojoties uzreiz jau aiz pieminētā Kalniņa. Vilcānam vēl divas 2. vietas – 50m tauriņstilā un 50m peldējumā uz muguras.

Meiteņu konkurencē labākais sniegums Annai Avanesovai, kura izcīnīja 5. vietu 50m brīvajā stilā.

B finālā startēja un 10. vietu izcīnīja Valērija Kiriša 50m brasā un Rinats Mavļudovs 200m tauriņstilā.

Nākamās sacensības Ventspils peldētājiem paredzētas Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, kas no 5.-7. jūlijam norisināsies Jelgavā.