Nedēļas nogalē Latvijas Nacionālās volejbola līgas 1. divīzijas pusfinālā iekļuvusi mūsu volejbola kluba “Ventspils” komanda, kas sērijā ar 2:1 pārspēja Jēkabpils Juniori/JSS.

Pirmajā spēlē, kas 9. martā notika Ventspilī uzvaru izcīnīja Jēkabpils Junioru/JSS komanda, tomēr par Latvijas Volejbola federācijas Farmklubu noteikumu neievērošanas pirmās spēles rezultāts tika anulēts un VK Ventspils komandai piešķirta tehniskā uzvara ar 3:0, jo pretinieki Jēkabpils Juniori/JSS spēlei pieteica un laukumā laida spēlētāju, kurš šajā spēlē nedrīkstēja piedalīties.

Sestdien, 23. martā komandas tikās Jēkabpilī un šoreiz piecos setos ar rezultātu 3:2 (25:18, 24:26, 25:16, 23:25, 15:8) pārāki bija mājinieki. Mūsu komandas labā Kristaps Šepte sakrāja 17 un Askolds Jāvalds – 13 punktus. Tas nozīmēja, ka pusfinālista noskaidrošana tiek atlikta uz svētdienu, izšķirošo maču aizvadot Ventspilī.

Trešā spēle notika 24. martā sporta hallē “Pārventa” un nebeidzās ātrāk par pieciem setiem, un šoreiz ar rezultātu 3:2 (25:20, 25:21, 23:25, 20:25, 15:9) uzvarēja VK „Ventspils” volejbolisti un iekļuva pusfinālā.

Rezultatīvākais spēlētājs ar 22 punktiem bija Kristaps Šepte, 14 punkti Matīsam Kaņepam, 13 – Askoldam Jāvaldam un 12 – Reinim Grīnbergam.

Pirmo pusfināla spēli volejbola klubs “Ventspils” aizvadīs 30. martā plkst.14 Pārventas sporta hallē, bet otrā pusfināla spēle notiks 6. aprīlī plkst.13 Rīgā, Latvenergo sporta zālē.

VK ''Ventspils'' sastāvā spēlē: Matīss Kaņeps, Toms Šepte, Mārtiņš Gecs, Kārlis Kauliņš, Valters Gertners, Andis Bertāns, Andrejs Černuho, Andis Bogdānovs, Arvis Anderšmits, Askolds Jāvalds, Edgars Rutkis, Reinis Grīnbergs, Jevgenijs Sikuriņecs un Kristaps Šepte. Komandas galvenais treneris - Māris Bite.

Komentāri (3)

• 0
    keda 26.03.2019, 12:18:54

Uh, smagi gājis, bet, cerams, tas būs labs rūdījums tālākajam! Lai veicas!

• 0
    Vairus 26.03.2019, 20:31:27

pret ko pusfinālā spēlēs uzrakstīt nespēj? tikai kur .... pipec

• 0
    Sporta pārvalde 27.03.2019, 15:45:43

Latvijas Nacionālās volejbola līgas 1.divīzijas pusfināla sērijā līdz divām uzvarām Volejbola kluba "Ventspils" tiksies ar SK RTU komandu no Rīgas.