Nedēļas nogalē pirmo ceturtdaļfināla spēli Latvijas Nacionālās volejbola līgas 1. divīzijas turnīrā aizvadīja volejbola klubs “Ventspils”, kas savā laukumā ar 2:3 (11:25, 25:23, 18:25, 25:21, 14:16) atzina Jēkabpils Junioru/JSS pārākumu.

Sērija notiks līdz vienas komandas divām uzvarām un Jēkabpils komanda ir izvirzījusies vadībā ar 1:0.

Jēkabpils jaunā maiņa bija papildināta ar trim “Jēkabpils Lūšu” volejbolistiem no “Credit24” meistarlīgas komandas. Mūsu komandas labā 17 punkti Kristapam Šeptem, bet Andim Bertānam 9 punkti. Uzvarētājiem četri spēlētāji pārvarēja 10 gūto punktu robežu. Pa 14 punktiem guva Reinis Prīdāns un Kristers Sils, 12 punkti Matīsam Petjukēvičam, 11 – Jānim Medenim.

Sērijas otrā spēle notiks 23. martā plkst. 13 Jēkabpils 2. vidusskolas sporta zālē. Gadījumā, ja jēkabpiliešiem otrajā izdosies izcīnīt uzvaru, tad mūsu komandai sezona būs noslēgusies, bet, ja izdosies gūt panākumu, tad sērijas trešā, izšķirošā spēle notiks Ventspilī.

VK ''Ventspils'' sastāvā šosezon spēlē Matīss Kaņeps, Toms Šepte, Mārtiņš Gecs, Kārlis Kauliņš, Valters Gertners, Andis Bertāns, Andrejs Černuho, Andis Bogdānovs, Arvis Anderšmits, Askolds Jāvalds, Edgars Rutkis, Reinis Grīnbergs, Jevgenijs Sikuriņecs un Kristaps Šepte. Komandas galvenais treneris - Māris Bite.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: