LBL 2. divīzijas turnīra kārtējā spēlē pie pārliecinošas, bet mazrezultatīvas uzvaras tikuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, kas viesojās pie komandas LU/BS Rīga.

Pēc desmit nospēlētajām minūtēm ventspilnieki bija vadībā ar 15:11, taču katrā nākamajā ceturtdaļā abu komandu rezultativitāte samazinājās – otrajā 13:9, trešajā viesi no Ventspils iemeta vien 11 punktus, bet mājinieki guva piecus. Pēdējo desmit minūšu laikā ventspilniekiem izdevās sasniegt labāko rezultātu šajā spēlē, gūstot19 punktus un svinot uzvaru ar 58:40. Rezultatīvākais VeA komandā bija Vlads Mikuļskis, kuram 18 punkti, desmit izcīnītās bumbas zem groziem un piecas izprovocētās piezīmes.

Ventspilniekiem tā bija septītā uzvara 15 spēlēs otrajā posmā, kas līgas spēcīgāko komandu turnīrā ļāva pakāpties no devītās vietas uz sesto, tiesa, tikai par punktu mazāk šobrīd ir ķekavniekiem, kam ir deviņas uzvaras, bet mazāk aizvadītu spēļu.