FK Ventspils futbolisti aizvadījuši otro maču treniņnometnē Spānijā, šoreiz tiekoties ar Dānijas bronzas medaļniekiem Nordsjaelland un cīnoties neizšķirti 1:1.

Mačs epizodiski risinājās tādā ātrumā un tik asi, ka neatgādināja pārbaudes spēli, bet bumbu vairāk kontrolēja ventspilnieki. Bija arī momenti, kurus realizēt gan ilgu laiku neizdevās. Rezultāts tika atklāts 74. minūtē, kad Ventspils aizsardzība nogulēja sāncenšu pretuzbrukumu un teicami izspēlētu sieniņu, kas beidzās ar sitienu no tuvas distances – 0:1. Vēl pēc brīža rezultāts varēja kļūt arī 0:2, bet teicami nospēlēja vārtsargs Ivans Baturins.

Neizšķirts tika panākts vien minūti līdz pamatlaika beigām, kad savas ātruma īpašības nodemonstrēja Tosins Aijeguns, vispirms aizbēgot no aizsargiem, bet pēc tam arī pirmais pagūstot pie vārtsarga atsistās bumbas. Nākamo maču Spānijā Ventspils aizvadīs 29. janvārī, tiekoties ar Zviedrijas komandu Brommapoikarna.

Ventspils - Nordsjaelland 1:1 (0:0)