Latvijas individuālajā čempionātā novusā noskaidroti visi fināla dalībnieki, starp kuriem būs arī ventspilnieki, kas sieviešu turnīrā pamanījušies saglabāt visu komandas sastāvu.

Dāmu mači no kvalifikācijas sacensībām bija jāsāk Līgai Leitei – viņa arī veiksmīgi tika galā gan ar tiem, gan arī ceturtdaļfinālu, iekļūstot 30 pusfinālistu skaitā. Vieta tajā no Ventspils novusa kluba jau bija garantēta Ilzei Čaklei un Janīnai Kesenfeldei, bet uz finālu tika 14 labākās spēlētājas. Pieredzējušajām Čaklei un Kesenfeldei fināla iekarošana nesagādāja nekādas problēmas. Ilze gan piedzīvoja trīs zaudējumus, tomēr ar 20 punktiem kļuva par uzvarētāju, tiesa, dalot pirmo vietu ar Evelīnu Sirmo no Kocēniem. Janīna, izcīnot par četriem punktiem mazāk, dalīja 4.–9. vietu. Nervozāk ar fināla ceļazīmes nodrošināšanu klājās Līgai, kura 12 partijās tika pie 14 punktiem – tikpat daudz, cik vēl sešām spēlētājām. Tomēr tieši ventspilniece, pateicoties labākiem papildrādītājiem, ieguva pēdējo biļeti uz finālu, bet divas no konkurentēm palika aiz svītras.

Kungu mačos ventspilnieku rindas jau paretināja ceturtdaļfināls, un arī pusfinālā Ventspils spēlētājiem pārāk labi neklājās. Vispirms jau šābrīža čempions Raivo Bumbieris, kurš sacensībās iesaistījās tikai no šīs kārtas, 39 dalībnieku konkurencē finišēja 18. vietā, par divām atpaliekot no fināla robežas. Taču ar tikpat daudz punktiem varēja finišēt arī 13. vietā... Tālāk netika arī pieredzējušais Dainārs Plūme, un vienīgais ventspilnieks kungu finālā būs Kaspars Knipens, kurš finišēja 16. vietā.

Gan dāmas, gan kungi čempionāta medaļas dalīs nedēļu pēc valsts svētkiem – 24. novembrī.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: