Jau trešo reizi aizvadīts Piltenes skrējiens, kura ietvaros notika arī Latvijas čempionāts desmit kilometru šosejas skrējienā, kurā par uzvarētājiem starp vīriešiem kļuva Ventspils olimpiskās vienības sportists Valērijs Žolnerovičs.

Vīriešiem valsts rekordists maratonā un pusmaratonā Valērijs Žolnerovičs finišēja pēc 30 minūtēm un 15 sekundēm, pārliecinoši kļūstot par Latvijas čempionu, par 55 sekundēm apsteidzot otrās vietas ieguvēju Reini Hartmani. Trešajā vietā - Artūrs Niklāvs Medveds.

Sievietēm par čempioni kļuva valsts titulētākā garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka, finišējot pēc 35 minūtēm un 32 sekundēm. Viņa par deviņām sekundēm pārspēja Karīnu Helmani-Soročenkovu, kamēr trešā bija Lelde Neimande.