Tēma: Čempions

 • Loka šāvējs Dāvis Blāze izcīna Latvijas čempiona titulu 1

  Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notika ''Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās''. Sacensībās piedalījās 98 loka šāvēji no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Ventspils sporta klubu ''Odisejs'' pārstāvēja septiņi loka šāvēji trenera Viktora Avsjuka vadībā.

 • Uldis Jaunsproģis kļūst par divkārtējo čempionu 0

  Latvijas Praktiskā šaušanas centra šautuvē Rīgā notika ''Walters'' kausa izcīņas 4. posms lietišķajā šaušanā PPC48 un PPC60 vingrinājumos, kurās piedalījās sporta skolas ''Spars'' šaušanas nodaļas treneris un šaušanas instruktors Uldis Jaunsproģis.

 • Zelts un lielmeistara tituls 0

  Ar teicamiem panākumiem ventspilniekiem noslēdzies Latvijas individuālais čempionāts novusā, ko Kasparam Leitim izdevās ne viens kļūt par valsts čempionu, bet arī nopelnīt lielmeistara titulu.

 • «Ventspils» basketbolisti kļūst par čempioniem (VIDEO) 1

  "Ventspils" komanda sestdien Tallinā kļuva par pirmo Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas čempioni. Jaunizveidotā turnīra "Final Four" izšķirošajā mačā Latvijas čempione "Ventspils" ar rezultātu 102:80 (23:17, 30:27, 21:16, 28:20) pieveica principiālo pretinieci "VEF Rīga".

 • Koha: Pasaules čempionātā vēlos labot personīgos rekordus 0

  Nu jau titulētā Latvijas jaunā svarcēlāja Rebeka Koha novembrī gaidāmajā pasaules pieaugušo čempionātā vēlas labot personīgos rekordus, kas vienlaikus nozīmētu arī gana augstu vietu, atklāja sportiste.

 • «Rodeo» nosargā čempionu titulu 2

  Latvijas čempionāts motokrosā komandu vērtējumā otro gadu pēc kārtas noslēdzās ar Ventspils motokluba Rodeo uzvaru.

 • Žolnerovičs kļūst par Latvijas čempionu 10 kilometru skrējienā 0

  Jau trešo reizi aizvadīts Piltenes skrējiens, kura ietvaros notika arī Latvijas čempionāts desmit kilometru šosejas skrējienā, kurā par uzvarētājiem starp vīriešiem kļuva Ventspils olimpiskās vienības sportists Valērijs Žolnerovičs.

 • Smolonskis kļuvis par Latvijas čempionu 20 kilometru soļošanā 0

  Lietuvā notika starptautiskās soļotāju sacensības "Alytus 2018” 20 kilometru distancē soļošanā, kurās tika noskaidrots arī Latvijas čempions un par to kļuva Ventspils olimpiskās vienības dalībnieks Ruslans Smolonskis.

 • Ventspilnieks petankā izcīna zelta medaļu 0

  Piedzīvojumu parkā notika Latvijas čempionāta petankā sieviešu vienspēļu otrais, noslēdzošais posms. Savukārt, vīrieši sestdien par medaļām cīnījās Upesciema stadiona laukumos.

 • Sveiks Vladlenu Jarocki par izcīnīto zelta medaļu 4

  Sestdien, 19. maijā plkst. 16:55 Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē Aivars Lembergs pirms spēles starp BK Ventspils un VEF Rīga sveiks Vladlenu Jarocki un viņa treneri Vladimiru Vlasjuku par izcīnīto zelta medaļu Eiropas meistarsacīkstēs sambo jauniešiem un junioriem.

 • Izcīna čempionu titulus svarbumbu celšanā 0

  Ungārijas pilsētā Kečkemetā norisinājās Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā. Sacensībās piedalījās gandrīz 400 sportisti no 24 valstīm. Latvijas izlasi pārstāvēja 15 sportisti, kuru vidū bija arī divi ventspilnieki no svarbumbu celšanas kluba „Ventspils Atlants” – Artūrs Tančins un Vasilijs Giņko.