BK Ventspils turpina komandas komplektāciju, piesaistot Latvijas aizsargu Jāni Antropu, ar kuru līgums noslēgts uz vienu sezonu ar iespēju pagarināt uz vēl vienu.

Jānis Antrops ir ogrēnietis un aizvadītajā sezonā pārstāvēja savas pilsētas komandu BK Ogre. Iepriekš spēlējis arī BK Jēkabpils, Liepāja/Triobet un Turība komandās. Bijis U16, U18 un U20 Latvijas basketbola izlases sastāvos.

Ventspils galvenais treneris Roberts Štelmahers: «Jānis Antrops ir ļoti enerģisks un aktīvs spēlētājs, par kuru esmu dzirdējis tikai labākās atsauksmes. Domāju, viņš būs labs komandas biedrs. Viņš meklē iespējas pilnveidoties basketbolā, un Ventspilī šāda iespēja Jānim tiks piedāvāta, spēlējot gan vietējā čempionātā, gan arī Eiropas mačos.»

Aizvadītajā sezonā Jānis Antrops bija viens no Ogres līderiem, Latvijas līgā aizvadot 35 spēles, vidēji gūstot 10 punktus, izcīnot 4 atlēkušās bumbas un atdodot 2 rezultatīvas piespēles.

BK Ventspils šajā nedēļā vēl noslēdza sadarbības līgumu ar amerikāņu aizsargu Entoniju Bīnu un latviešu centra spēlētāju Lauri Blaus, bet līgumi uz jauno sezonu ir arī Ingum Jakovičam, Robertam Freimanim, Mārim Gulbim, Kristapam Ķilpam un Artūram Grīnbergam.

Latvijas čempioni Ventspils turpina darbu pie komandas sastāva komplektācijas.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    karlito 26.07.2018, 18:40:08

    Ogrē viņš bija tiešām labs..redzēs,kā būs Ventspilī..

  • 0
    Andris Kajaks 26.07.2018, 19:18:12

    Ja vinjs ir labs. Jau Liepaja labi pacelas, spelejis jaunieshu izlases. Brachka labs motovators un galva ir uz pleciem!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: