Pie šīs sezonas astotā panākuma Virslīgā tikuši FK Ventspils futbolisti, kas savā laukumā ar 4:1 pieveica Valmiera Glas/ViA komandu.

Iepriekšējās divās abu komandu spēlēs ventspilnieki bija uzvarējuši 3:1, bet šoreiz tāds rezultāts tika sasniegts jau pirmajā puslaikā. Jau otrajā minūtē precīzs bija Adeleke Akinjiemi, bet vēl pēc desmit minūtēm precīzs bija arī Eduards Tīdenbergs, turklāt abos gadījumos ar teicamām piespēlēm izcēlās Tosins Aijeguns. 30 minūtē viesi gan vienus vārtus atguva, kad ar savu pirmo precīzo sitienu Virslīgā izcēlās vien 16 gadus vecais Māris Barkovskis. Tomēr vēl pēc divām minūtēm Adeleke atjaunoja divu vārtu pārsvaru – pēc 45 spēles minūtēm 3:1 Ventspils labā.

Arī otrajā puslaikā mājiniekiem bija daudz iespēju izcelties, taču precīzs sitiens padevās tikai Tosinam, kurš pats sev izkārtoja teicamu sitiena pozīciju un raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī. Jāpiebilst, ka šie vārti Ventspils komandai bija 1300. Virslīgas turnīrā.

Jau ceturtdien Ventspils savā laukumā aizvadīs pirmo Eiropas līgas spēli ar franču Bordeaux, bet svētdienā komandu gaida izbraukums uz Jelgavu.