Izcili Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālsacensības aizvadījusi sporta skolas “Spars” U-17 zēnu komanda trenera Matīsa Graudiņa vadībā, kuri jau piekto reizi kļuvuši par Jaunatnes basketbola līgas čempioniem.

Siguldā no 11. līdz 13. maijam Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U-17 zēnu finālspēlēs sacentās astoņas labākās valsts komandas.

Finālturnīrs tika aizvadīts pārliecinoši - ceturtdaļfinālā un pusfinālā mūsu puiši pieveica Saldus komandu ar rezultātu 102:43 un Rīgas Basketbola skolas komandu – 94:61, savukārt finālā tika svinēta uzvara pār Rīgas Daugavas sporta nama basketbolistiem – 81:63 un izcīnīts pieckārtējais Latvijas čempiona nosaukums, kas Ventspils komandai pieder no 2014. gada. Treneris Matīss Graudiņš lepojas: “Prieks par komandu, kura bija labi sagatavojusies, kā arī tās spēku un vienotību, kas kaldināja šo panākumu.”   

Sporta skolas “Spars” U-17 komandā spēlēja Kristofers Šepte, Roberts Smildzējs, Kristaps Ķilps, Ričards Vitoļskis, Toms Stupele, Kristaps Čavars, Mārtiņš Šmuksts, Deniss Punkstiņš, Rūdis Zernevics, Rūdolfs Punkstiņš, Verners Krūmiņš un Matīss Bertāns. Priekšsacīkstēs piedalījās Kristers Blūmentāls, Rūdolfs Veinbergs, Rihards Dipners un Viesturs Purvišķis.

Par finālsacensību vērtīgākā spēlētāja titulu izpelnījās Kristaps Ķilps.

Finālsacensībās izcīnīto vietu kārtība:
1. Ventspils “Spars”
2. DSN Rīga
3. BS Rīga
4. Rīdzene
5. BJBS “Rīga/A.Kraukļa VEF BS”
6. Ogres BS
7. Sigulda
8. Saldus

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: