Ventspils Atklātajā hokejā līgā aizvadītas pirmās pusfināla spēles, kurās fiksēts arī neliels pārsteigums – pašreizējā čempione un regulārās sezonas uzvarētāja Marbella piekāpās Dundagai.

Dundadznieki jau mača pirmajā minūtē atklāja rezultātu (Andris Kronbergs), bet otrajā trešdaļā vadībā izvirzījās vēlreiz (Juris Lasmanis). Pēdējā periodā Edgars Kurpics mazākumā prata panākt neizšķirtu, tomēr jau pamatlaika izskaņā otros vārtus mačā guva Kronbergs un šo sēriju līdz divām uzvarām ar panākumu sāka Dundaga. Vēl vieni Marbellas vārti Jāņa Rutka kontā. Komandu nākamā cīņa paredzēta svētdien.

Otrajā pārī intrigas bija mazāk. Novada hokejisti pirmajā periodā uzvarēja ar 3:1, otrajā guva vēl divus vārtus, bet visā mača komandu Kurekss apspēlēja ar 5:2. Uzvarētājiem pa precīzam metienam Nikam Matevičam, Elvim Barauskim, Normundam Abakukam, Artim Kuģeniekam un Sandim Frīdenbergam, bet Miķelis Pāvelsons atdeva trīs piespēles. Abi Kureksa vārti Oskara Griguļa kontā.

Pusfinālā cīņas rit līdz vienas komandas divām uzvarām.