Ķīnā startējis pasaules čempionāts virves vilkšanā telpās, kurā pēc 18 gadu pārtraukuma atgriezās arī Latvijas vilcēji, jau pirmajā savā iznācienā tiekot pie bronzas medaļām.

Latvijas vilcēji startēja ar cīņu svara kategorijā līdz 680 kg, kurā klubu konkurencē ar vienu komandu startēja Velkoņa un Ozolnieku Ozolu pārstāvji. Komanda faktiski debijas reizē pamanījās aizkļūt līdz pusfinālam, kur tikās ar īru klubu St. Pats Club, diemžēl, piedzīvojot zaudējumu. Kā vēlāk izrādījās – nākamajiem čempioniem.

Ozoli/Velkonis turpināja sacensības ar cīņu par bronzu, tiekoties ar Zuraide no Basku zemes un... uzvarot divos piegājienos! Pirmajā bronzas vilcienā baski bija krietni labāki startā, taču uzreiz lielu pārsvaru neieguva un nolūza. Latvijas astotnieks, izturējis šo spiedienu, pavilka virvi arī uz savu pusi un nedaudz vēlāk piespieda sāncenšus sakrāt piezīmju normu – 1:0!

Otrais piegājiens sākās faktiski identiski – Zuraide iekrita virvē ļoti iespaidīgi, turklāt ozolus un velkoņu arī krietnu gabalu pavilka, taču finišēt nespēja. Latvijas vilcēji nobremzēja sāncenšus, sagaidīja viņu kļūdu un jau viegli pārvilka uz savu pusi. Atgriešanās pēc 18 gadu pauzes sākusies ar bronzu!

Pasaules čempionāts Ķīnā turpināsies arī sestdien un svētdien, un Latvijas vilcējiem paredzēti arī citi starti.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    arcus 10.03.2018, 19:07:21

    Nu gan virsraksts!

  • 0
    ozols 11.03.2018, 10:49:46

    Ainār! Visu cieņu Tev un Taviem puišiem ! Malači!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: