No 16. maija līdz 6. jūnijam Ventspils novada iedzīvotājiem, kuri vēlas atmest smēķēšanu, būs iespēja apmeklēt atbalsta grupu smēķēšanas atmešanai. Kopskaitā paredzētas 4 nodarbības.

Pirmā – informatīvā nodarbība notiks 16. maijā plkst. 17:30 Popes pagasta kultūras namā. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, sākot no 23. maija.
Nodarbības vadīs kvalificēta psiholoģe Inga Dreimane, kura ir apmācīta darbam smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu vadīšanai pēc īpaši izstrādātas programmas.
Uz nodarbībām aicina ikvienu smēķējošu pilsētas iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas un ir motivēts to darīt.
Nodarbību laikā dalībniekiem speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.
Dalība grupās – bezmaksas. Informācija par grupas dalībniekiem tiks saglabāta konfidenciāla.

Pieteikumus sūtīt uz epasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Ventspils novada grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru 26180109.

Lasi vēl

Komentāri (8)

 • -2
  prof.Preobraženskis. Pirms 1 nedēļas

  Tik tālu nu esam nonākuši.
  Nemitīgā akcīzes nodokļa celšana tabakai padarījusi šo produktu tikpat kā nepieejamu novada iedzīvotājiem...
  Bet vai pie visa nav vainīgs slinkums-laukos tomēr zeme vairāk pieejama,kā pilsētā,un tabakas izaudzēšanai jau daudz nevajag.

 • 0
  Antons Lavejs Pirms 1 nedēļas

  pašaudzēt tabak nav tik kaitīģ!

 • 0
  reku Pirms 1 nedēļas

  Pašaudzēta tiešām labāka,jo kas zina,ko tai rūpnieciskai tabakai liek klāt.
  Liela noņemšanās gan ar apstrādi,bet vislielākais pluss,ka ne centa nedabū laupītājs Nr.1.-Latvijas valsts!

 • 0
  cits Pirms 1 nedēļas

  Ja pārtrauks pīpēt,uzradīsies zvērīga apetīte,un noēdīs vēl vairāk,nekā iepriekš nopīpēja.Sievišķi pieņemsies svarā,līdz ar to drēbes taps par knapu,būs jāpērk jaunas,tātad ekonomiski šis pasākums nav izdevīgs.

 • -3
  qwerty Pirms 1 nedēļas

  Vislabākā metode atmest smēķēšanu (vai dzeršanu) ir ,,Kalēja metode''

 • -2
  cits Pirms 1 nedēļas

  Laikam pats esi to izbaudījis?

 • -2
  qwerty Pirms 6 dienām, 23 stundām

  Nē, pats esmu kalējs :):):)

 • -2
  Anita Pirms 6 dienām, 12 stundām

  Saprotu ,ka dalībniekiem tās nodarbības būs bezmaksas, bet psiholoģe jau gan par velti nestrādās ,un tad interesanti ,cik novada pašvaldībai tas izmaksās. Vai vispār nodokļu maksātāju nauda būtu jātērē ,lai atkarības apkarotu, katrs pats ,kurš to vēlas , var atbrīvoties no smēķēšanas un arī alkohola atkarības , bet tie ,kas to nevēlas , ar varu arī no tā netiks vaļā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: