Latvijas 1. līgas čempionāta pusfināla trešajā mačā Venta 2002 hokejisti savā laukumā ar 2:1 pieveica Mārupes komandu, šādu pārsvaru panākot arī visā sērijā. Ceturtais mačs jau šovakar notiks Ventspilī.

Mačs ventspilniekiem sākās tiešām lieliski – līdz 11. minūtei Jānis Golubovičs un Mārtiņš Feifers bija panākuši 2:0 (divas piespēles Elvim Kaimiņam). Taču vēlāk izrādījās, ka citu vārtu guvumu mūsējiem šajā mačā vairs nebūs, lai gan iespējas veidojās. Bija gan labas izspēles vienādos sastāvos, gan bīstami metieni vairākumu un pat iespēja izpildīt bullīti, taču ripa vārtos vairs negāja.

Lai gan vienu reizi trešajā periodā Edgaram Cgojevam izdevās to iebakstīt vārtos, tomēr pēc apspriedes ar kolēģiem mača galvenais tiesnesis Maksims Bogdanovs izlēma vārtu guvumu neskaitīt – spēlētāji atradušies vārtsarga laukumā. Viesi otrās trešdaļas sākumā vienus vārtus atguva un tāpat turpināja laiku pa laikam veidot bīstamus uzbrukumus, bet precīzi darbojās Raivis Turks un visa ventspilnieku aizsardzība.

Jau mača izskaņā, spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem, pēc viesu metiena ripa norībināja vārtu stabu, bet Venta 2002 trīs reizes mēģināja trāpīt tukšos vārtos, bet arī tas neizdevās. Par laimi, izrādījās, ka nevajag arī – uzvara 2:1 un tāds pats rezultāts arī sērijā, kas var noslēgties jau šovakar. Ceturtais mačs sāksies pulksten 19.30.

Venta 2002 – Mārupe 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Vārti: 5:23 Golubovičs (Kaimiņš, Bērziņš) 1:0, Feifers 10:33 (Vilmanis, Kaimiņš) 2:0, 21:13 Cimermanis (Veršūns, Lipsbergs) 2:1, 38:54 Grigulis nerealizē soda metienu

Sērijā 2:1.

Komentāri (2)

• 0
    Kuzmičš 05.03.2018, 10:27:25

Turam īkšķus! Šovakar uzvarēsim! HK Venta finālā.

• 0
    Violeta Pauliņa 05.03.2018, 12:00:12

Visus, hokeja līdzjutējus, gaidam šovakar Ventspils ledus halle plkst:19.30 atbalstīt 1.līgas spēlētājus.