Sporta skolas “Spars” jaunie vieglatlēti februārī startējuši vairākos Latvijas čempionātos telpās, kuros guvuši arī lieliskus rezultātus un medaļas.

Latvijas čempionātā, kas norisinājās Kuldīgā, sporta skolas audzēkņi izcīnīja 3. vietu stafetes skrējienā 4x200m. Komandā piedalījās Rūta Kate Lasmane, Luīze Dārta Sietiņa, Mariuss Milts un Kārlis Zauers.

Savukārt Rīgas čempionātā U-18 ventspilniece Luīze Dārta Sietiņa guva uzvaru divās disciplīnās: 60 metru barjeras skrējienā ar rezultātu 8,79 sekundes un 200 metru skrējienā ar rezultātu 26,10 sekundes. Trešās vietas čempionātā izcīnīja Mariuss Milts 60 metru skrējienā ar rezultātu 7,33 sekundes un Sabīne Koržeņevska trīssoļlēkšanā ar rezultātu 10,68 metri.

U16 vecuma grupā Ventspils novada BJSS pārstāvēja 11 vieglatlēti un tika izcīnīta augstākā 1. vieta – to izcīnīja Jēkabs Priekulis lodes grūšanā, uzlabojot savu personīgo rezultātu (13,65 m).

Pavisam tuvu bronzas medaļai bija Roberts Mažrims augstlēkšanā, izcīnot 4. vietu (1,75 m, jāpiemin, ka arī 3. vietas ieguvējam bija tāds pats rezultāts un visu noteica pēc neveiksmīgo mēģinājuma skaita). Niks Lagzdiņš 2000 m distancē – 4. vieta (6:47,42), otrajā dienā Nikam 1000 m distancē, iespējams, mazliet pietrūka spēka (3:03,59), līdz ar to 6. vieta.

Lai gan sacensībās nepiedalījās vairāki U18 vecuma grupas disciplīnu līderi, sasniegti arī atzīstami rezultāti. Ventspils novada BJSS vieglatlēts Valdis Toms Melderis Meldriņš trīssoļlēkšanā izcīnīja augsto 2. vietu un sudraba medaļu (13,01 m), tāllēkšanā Valdis Toms palika bez rezultāta (tas būtu bijis ļoti labs – pāri 6 m), jo neveiksmīgi tika uzkāpts atspēriena dēlītim.

Labāko desmitniekā vietu izcīnīja Ketija Orlovska - 5. vieta 1500 m (uzlabots personīgais rezultāts 05:46,41) un 8. vieta 800 m (02:45,57).

Komentāri (2)

• 0
    karlito 04.03.2018, 20:59:54

Vai 13.01 trīssoļlēkšanā 18gadus vecam sportistam ir atzīstams rezultāts? Sievietēm -jā!

• 0
    Freds 05.03.2018, 08:18:25

Normāls rezultāts, jo jāņem vērā, ka sportists vēl ļoti jauns priekš trīssoļa. Lai trīssoli lektu labā līmenī, organismam ir jānobriest.