Latvijas futbola klubs "Ventspils UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas pirmajā spēlē ceturtdien savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Islandes klubu Reikjavīkas "Valur".

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otro kārtu sasniegs komandas, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Tikmēr Latvijas vicečempione "Jelgava" šobrīd izbraukumā uzsākusi maču ar "Ferencvaros" no Ungārijas, bet plkst.21.45 "Liepāja" viesosies pie Ziemeļīrijas komandas Belfāstas "Crusaders".

Mača sākumā ventspilniekiem bija iespēja izvirzīties vadībā, taču aizsarga Antona Jemeļina ar galvu sistā bumba savu mērķi nesasniedza. Spēles 15.minūtē galvas traumu guva Ritvars Rugins, kurš tikai ar komandas personāla palīdzību spēja pamest laukumu, cīņu neturpinot.

Puslaika turpinājumā iespēja izcelties bija Aijegunam Tosinam, taču viņa no soda laukuma malas sistā bumba lidoja nedaudz garām vārtiem. Otrā puslaika sākumā "Valur" pārņēma iniciatīvu, pāris reizes bīstami apdraudot Andreja Pavlova sargātos vārtus. Savukārt ventspilnieki nespēja atbildēt ar bīstamiem vārtu gūšanas momentiem, un mačs noslēdzās bezvārtu neizšķirti.

Atbildes mačs tiks aizvadīts 6.jūlijā Reikjavīkā.

"Ventspils", sasniedzot otro kārtu, mērosies spēkiem ar Slovēnijas kluba "Domžale" un igauņu vienības Tallinas "Flora" pirmās kārtas uzvarētājiem.

Komentāri (2)

• 0
    karlito 30.06.2017, 12:29:59

Grūti būs sasniegt 2kārtu,ja spēlēs tik neizteiksmīgi kā vakar,un visu šo sezonu(ar dažiem izņēmumiem).