Latvijas–Igaunijas basketbola līgā smagu uzvaru izbraukumā izcīnījušas Vega-1/Liepāja spēlētājas un Kristīne Silarāja.

Neraugoties uz pretinieču augumu pārsvaru, otrās ceturtdaļas vidū Liepājas pārsvars sasniedza 20 punktus – 15:35. Līdz pārtraukumam juniores pusi starpības atspēlēja (29:39), nākamajās 20 minūtēs centīgi dzinās pakaļ, taču daudzie netrāpītie metieni, tai skaitā no groza apakšas, neļāva salauzt spēli. Tiesa, pēdējā uzbrukumā mājiniecēm bija iespēja panākt neizšķirtu, taču tālmetiens nebija precīzs – 72:69. Silarāja šajā mača 26 punktiem pievienoja septiņas atlēkušās bumbas, četras piespēles un deviņas pārķertas bumbas. Trīs mačos Vega-1/Liepāja izcīnījusi divas uzvaras un šobrīd arī ieņem otro vietu (pirmā ar 3-0 ir somu Catz Lappeenranta), tiesa, piemēram, komanda TTT vēl nav aizvadījusi nevienu maču.