Ventspils 9. kērlinga čempionātā pirmās neveiksmes cietušas abas līdervienības – 33 minūtes un CO2.

Ceturtās kārtas spēlēs Pērles ar 14:5 sensacionāli pieveica komandu CO2, tādējādi sagādājot tai pirmo zaudējumu. Lieliska iespēja izvirzīties vienvadībā bija komandai 33 minūtes, tomēr tas viņiem nebija lemts, jo ar 7:4 zaudēja mačā pret Arbo. Citās ceturtās kārtas spēlēs uzvaru svinēja Lavīna, kas ar 8:3 pieveica QUATTRO, un IceSharks, kas sīvā cīņā ar 7:6 uzvarēja Ice Storm.

Saniknotas par piedzīvoto zaudējumu, gan CO2, gan 33 minūtes piektās kārtas mačos izcīnīja savu trešo uzvaru. 33 minūtes ar 7:5 pieveica Pērles, bet CO2 ar 10:4 – Arbo. Pie trešās uzvaras tika arī Lavīna, kas ar 8:5 uzvarēja Ice Storm, un IceSharks, kas izcīnīja rekorduzvaru, ar 17:0 apspēlējot QUATTRO.

Saasinājusies arī cīņa čempionāta kopvērtējumā, kur, pateicoties savstarpējam neizšķirtam, vadībā atrodas 33 minūtes un CO2, bet tikai par punktu mazāk un trīs uzvaras ir uzreiz četrām komandām: IceSharks, Arbo, Lavīna un Pērles.

Nākamās čempionāta spēles paredzētas 5. decembrī, kad plkst. 8 savā starpā tiksies Pērles ar Ice Storm, Arbo ar QUATTRO, Ice Sharks ar CO2 un Lavīna ar 33 minūtēm, bet plkst. 10.30 spēkiem mērosies Pērles un QUATTRO, Arbo un Ice Storm, IceSharks ar 33 minūtēm un Lavīna ar CO2.