Virslīgas klubu dublieru komandu čempionātā astoto uzvaru izcīnījuši FK Ventspils 2 futbolisti, šoreiz ar 2:0 pieveicot komandas Metta/LU tuvākās rezerves.

Spēle risinājās Rīgā, turklāt visas 90 minūtes to pavadīja lietus. Tomēr tas maču nepadarīja par mīņāšanos, vismaz no ventspilnieku puses ne. Jau mača piektajā minūtē Ralfs Akmins izskrēja vienatnē pret vārtsargu, kas notrieca jauno futbolistu. Sekoja 11 metru soda sitiens, ko droši realizēja Vladmirs Mukins, gūstot savus septītos vārtus sezonā. Ventspilnieki vairāk kontrolēja bumbu un arī veidoja vārtu gūšanas iespējas, bet realizēja tikai vienu no tām, kad pēc Ndue Muječi un Dāvja Indrāna piespēlēm precīzi sita serbu pussargs Ivans Doričs, gūstot vārtus jau otro maču pēc kārtas. Tiesa, līdz Mukina sasniegumam viņam vēl nedaudz pietrūkst, jo Vladimirs izcēlies jau trīs spēlēs. Ventspilnieku rēķinā ir astoņas uzvaras desmit spēlēs, viens neizšķirts un viena neveiksme. Nākamo spēli FK Ventspils 2 aizvadīs jau 1. jūnijā, savā laukumā uzņemot gulbeniešus.