Jau ziņojām, ka uz nenoteiktu laiku pārcelta Virslīgas spēle starp FK Ventspils un FB Gulbene futbolistiem, bet abu komandu dublieri sava čempionāta spēli aizvadīja.

Ventspilnieki uzņēma vidzemniekus savā laukumā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Pirmajā puslaikā ļoti aktīvs uzbrukumā bija uzbrucējs Kaspars Svārups, izceļoties ar diviem vārtu guvumiem. Vēl viens padevās Vladimiram Mukinam, kam tie bija jau astotie vārti turnīrā, turklāt precīzi sitieni viņam padevušies jau četrus mačus pēc kārtas. Otrajā puslaikā izdevās pārspēt sāncenšus tikai reizi – lieliski pastrādāja 16 gadu vecais Jurijs Matvejevs, atspēlējot bumbu Dāvim Indrānam, un tam atlika vien nekļūdīties – 4:0. FK Ventspils 2 tas bija devītais panākums 11 spēlēs, un tas ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, tiesa, tikai par trim punktiem apsteidzot liepājniekus, kam vēl rezervē viena spēle.