Noslēdzies ilgstošākais pilsētas turnīrs šahā – ātrspēles sacensības – par kuru uzvarētāju kļuvis meistarkandidāts Jānis Isakovs.

Pavisam tika aizvadīti 28 turnīri, no kuriem kopēja ieskaitē tika ņemti katra pusgada deviņi labākie. Iepriekšējo gadu čempions Jānis Isakovs bija labākais arī šogad. Viņa konta 263,5 punkti, bet otrajā vietā ar 254,5punktie ierindojās Juris Neimanis. Trešo vietu, sakrājot 249,5 punktus, izcīnīja Kārlis Sproģis.

II pusgada labāko rezultātu sasniedza Artūrs Lieģis, kurš kopvērtējumā ar 248 punktiem tikai nedaudz atpalika no labāko trijnieka. Tālākajās vietās ierindojās Jurijs Serebjakovs (243 punkti), Jurijs Novožeņins (208,5), Vjačeslavs Verņuks (199), Māris Beķeris (147), Mihails Tkačuks (140,5). Turnīros pavisam piedalījās 22 šahisti.

Jau 6. janvārī risināsies pirmais 2013.gada čempionāta pirmais turnīrs.