Latvijas futbola čempionāta virslīga turnīrā trešo panākumu pēc kāras izcīnījuši FK Ventspils futbolisti, kas viesos ar 6:1 sagrāva Metta/LU komandu.

Spēles rezultāts tika atklāts jau tās 13. minūtē, kad soda laukumā veiklāks izrādījās ventspilnieku kapteinis Vitālijs Smirnovs. Pēc nepilnām trim minūtēm „Ventspils” komandai pārsvaru dubultoja Maikls Tukura, bet puslaika otrajā pusē tika gūti vēl divi vērti - 30. minūtē Frederiko Martiness,  31. minūtē Daniils Turkovs.

Otrajā puslaikā laukumā turpināja dominēt ventspilnieki, un sēles 64. minūtē Eduards Višņakovs panāca jau 5:0. Lai gan mājinieki 71. spēles minūtē vienus vārtus atguva, spēles beigu rezultātu uzstādīja Višņakovs, gūstot savus otros vārtus šajā mačā – 6:1.

Ventspilnieki turnīra tabulā punktu ziņā tagad panāca Daugavpils Dauguvu, taču Latgales lielklubam par vienu maču un panākumu mazāk, kas pirmo vietu turnīra tabulā ļauj ieņemt FK Ventspils.