Dome sauks pie atbildības katru, kas piesavināsies pašvaldības līdzekļus (0)
Ventspils pilsētas dome pauž sašutumu par iespējamo naudas piesavināšanos pašvaldības SIA "Ventspils siltums" un brīdina, ka tā sauks pie atbildības ikkatru pašvaldībā strādājošo, kurš sajauks pašvaldības maku ar savējo.








